0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Warrior Labs Amino.1 101 Caps

Viac pohľadov

Warrior Labs

Warrior Labs Amino.1 101 Caps

Rýchly prehľad

AmiNO.1 od Warrior Labs je skvelý multi aminokyselinový doplnok obohatený o vitamíny a minerály. 

Dostupnosť: Skladom

9,90 €

Detaily

AmiNO.1 od Warrior Labs je skvelý multi aminokyselinový doplnok obohatený o vitamíny a minerály. AmiNO.1 obsahuje BCAA v najobľúbenejšom pomere 2:1:1, ďalej 8 esenciálnych aminokyselín a množstvo vitamínov a minerálov, ako napríklad celý rad vitamínov B, vitamín C, D, Železo, GLA, Vápnik , Horčík a ďalšie.

AmiNO.1 vám poskytuje unikátnu kombináciu všetkých dôležitých aminokyselín, vitamínov a minerálov, ktoré sú potrebné pre kvalitnú regeneráciu, ochranu svalov a rast svalov.

  1. BCAA
  2. Esenciálne aminokyseliny
  3. Vitamíny a minerály


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 dávku (5 tabliet) pred, počas alebo po tréningu v tréningové dni. Užívajte kedykoľvek počas dňa v netréningové dni.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie