0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
USP Labs Jack3d

Viac pohľadov

USP Labs

USP Labs Jack3d

100 1 100 0

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Jack3d je skvelá a silná predtréningovka vyrobená profesionálnou firmou USPLabs. Jack3d sa môže pochváliť profilom zložiek ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne účinky!
Od Jack3d môžete očakávať maximálny focus na tréning, príliv energie a výborné napumpovanie svalov, jack3d neobsahuje žiadne zbytočné „výplňové“ zložky. Krása Jack3d je v jeho "nedostatku" ingrediencií – je založený čisto na tých najdôležitejších zložkách, ktoré tvoria skvelú predtréningovku s maximálnym efekotm.  

Vďaka špeciálnej receptúre je extrémne efektívny, a preto poskytuje skvelú podporu pri každom tréningu pre najlepších športovcov. Predtréningovka funguje veľmi rýchlo, po niekoľkých minútach pocítite jej účinok. Stimulačné prísady ako DMAA sa postarajú o účinné zvyšovanie motivácie a tréningovej energie. Prísady ako Arginín, Beta Alanine (CarnoSyn) sa postarajú o skvelé napumpovanie svalov pri tréningu.  

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka približne 30min pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. tvoja mamaa 25.8.2022
    smrdite

    najlepsi nakopavak top eno nuno

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie