0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
USA Supplements - Yohimbine

Viac pohľadov

USA Supplements

USA Supplements - Yohimbine

Rýchly prehľad

Yohimbine je populárny doplnok výživy vyrobený z kôry afrického stromu Yohimbe.
Stal sa veľkým trendom u kulturistov ale aj u športovo menej aktívnych ľudí pretože je nesmierne efektívny pri odbúravaní tuku.
Hlavná zložka:Yohimbine
Hmotnosť:200tbl

Dostupnosť: Skladom

31,90 €

Detaily

Yohimbine je populárny doplnok výživy na spaľovanie tuku vyrobený z kôry afrického stromu Yohimbe. Stal sa veľkým trendom u kulturistov ale aj u športovo menej aktívnych ľudí pretože je nesmierne efektívny pri odbúravaní tuku.

USA Supplements – Yohimbine je spaľovač tukov s vysokým obsahom Yohimbine HCL, až 10mg na jednu tabletu! Yohimbine pôsobí na vaše tuky hneď niekoľkými silnými zbraňami!

Yohimbin pôsobí energizujúco a má efekt na napumpovanie svalov. Na organizmus pôsobí termogénne, zároveň naštartuje metabolizmus vďaka čomu efektívne zhodíte nadbytočný tuk. Yohambín má veľký vplyv na receptory alfa-2, čo spôsobuje výrazne lepšie chudnutie v problémových partiách ako brucho, zadok a stehná.

Priaznivé účinky Yohimbine sú potvrdené aj vedeckými štúdiami. Jedna štúdia skúmala účinky yohimbínu u 20 obéznych žien, ktoré počas troch týždňov konzumovali 1 000 kalórií. Ženy užívajúce Yohimbin scudli výrazne viac ako ako ženy, ktoré užívali placebo.

USA Supplements – Yohimbine je vhodný spaľovač tukov pre mužov aj ženy. V kombinácií s kofeínom dosiahnete ešte väčší synergický efekt týchto látok! 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu 1-3krát denne

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Yohimbine HCL
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty 
USA Supplements - Yohimbine 

1 dávka = 1 kapsula 

Yohimbine HCL - 10 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu 1-3krát denne.