Product was successfully added to your shopping cart.
Underground sarms - Rad-140

Viac pohľadov

Kód produktu: 1166x

Underground Sarms

Underground sarms - Rad-140

Rýchly prehľad

Testolone RAD-140 má v kulturistickom priemysle rastúcu reputáciu vďaka výhodám, ktoré má pri zvyšovaní svalovej hmoty. RAD-140 je skvelý spôsob, ako prirodzene zvýšiť hladinu testosterónu.

Dostupnosť: Skladom

59,90 €

Detaily

Underground sarms - RAD-140 je doplnok z radu SARM (selektívny modulátor androgénových receptorov). Táto zlúčenina má schopnosť viazať sa na androgénové receptory, čo okrem iného pozitívne ovplyvňuje ich výkonnosť, stimuláciu rastu svalov, zvyšovanie sily a vytrvalosti.


Testolone RAD-140 má v kulturistickom priemysle rastúcu reputáciu vďaka výhodám, ktoré má pri zvyšovaní svalovej hmoty. RAD-140 je skvelý spôsob, ako prirodzene zvýšiť hladinu testosterónu. Testolón môže zvýšiť pozitívnu hormonálnu odpoveď bez alebo s minimálnymi nežiaducimi androgénnymi vedľajšími účinkami. Testolon RAD-140 preukázal, že má anabolický a androgénny pomer 90: 1.
Testolone RAD-140 od ​​spoločnosti Underground sarms nespustí závislosť od testosterónu, ani telo nezvýši hladinu estrogénu tak, aby zodpovedalo zvýšeniu testosterónu. A tak doplnok Testolone RAD-140 môže pomôcť zvýšiť svalové prírastky v krátkom časovom období.

Ako funguje RAD-140?

Testolone RAD-140 má selektívny spôsob účinku. Viaže sa iba na androgénne receptory nachádzajúce sa vo svaloch a kostiach a nevyplňuje bunky androgénnou aktivitou ako steroidy. Neaktivuje receptory v iných častiach tela, napríklad v reprodukčných a iných orgánoch.
Testolone RAD-140 je špeciálne vyvinutý a má inú štruktúru od hormónov ako testosterón, čo zabraňuje premene RAD-140 na iné hormóny.
Hlavnou výhodou použitia RAD-140 je, že podporuje prírastok čistej svalovej hmoty bez ovplyvnenia ďalších orgánov, napríklad reprodukčných a pečeňových.
Testolone RAD-140 má tiež schopnosť zvyšovať rýchlosť a vytrvalosť pri vysokej intenzite a zlepšovať výdrž, dôležitú pre budovanie a formovanie svalov.
RAD-140 je skvelou voľbou, pokiaľ ide o zvýšenie svalovej hmoty a udržanie po cykle. Testolón je tiež známy ako veľký ochranca svalov, ktorý umožňuje zadržiavanie svalov aj pri diéte s deficitom kalórií.

Výhody RAD-140

  1. Zvyšuje svalovú hmotu
  2. Zvyšuje rýchlosť
  3. Zvyšuje výdrž
  4. Podporuje chudnutie
  5. Zlepšuje regeneráciu medzi tréningami
  6. Bojuje proti degradácii svalov spôsobenej starnutím
  7. Reguluje produkciu hormónov

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu denne

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie