Product was successfully added to your shopping cart.
Umbrella labs - Stenabolic SR 9009 (10mg/ml)

Viac pohľadov

Novinka

Kód produktu: 4545s

Umbrella labs

Umbrella labs - Stenabolic SR 9009 (10mg/ml)

Rýchly prehľad

Stenabolic SR9009 od Umbrella Labs zaisťuje skvelú vytrvalosť, výkon a spaľovanie tukov.

Hlavná zložka:Stenabolic - SR 9009

Dostupnosť: Skladom

49,90 €

Detaily

  1. Liquid firma Stenabolic - SR9009
  2. Najlepšia kvalita a skvelá vstrebateľnosť
  3. Skvelé spaľovanie tukov
  4. Bombastická výdrž, výkon
  5. Zlepšuje metabolizmus tukov
  6. Podporuje liečebné procesy a rozvoj čistej svalovej hmoty

Stenabolic SR9009 od Umbrella Labs zaisťuje skvelú vytrvalosť, výkon a spaľovanie tukov. Rovnako ako iné sarm, ani Stenaboolic nemá žiadne alebo úplne minimálne vedľajšie účinky, ale má bombastický účinok - podobný steroidom, prohormónom alebo iným tvrdým doplnkom.

Stenabolic bol pôvodne vyvinutý v medicíne na boj s obezitou. Je to modulátor hormónov a metabolizmu preto môže zabezpečiť masívne spaľovanie tukov. Zároveň masívne zvyšuje výkon a preto pri vašich tréningoch budete môcť ísť až za hranicu.  

Stenabolic tiež veľmi účinne zvyšuje silu a budovanie kvalitnej svalovej hmoty, podporuje hojivé procesy a zvyšuje biologickú dostupnosť živínStenabolic má však predovšetkým pozitívny vplyv na metabolizmus lipidov, teda metabolizmus tukov.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1ml denne

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie