Product was successfully added to your shopping cart.
Umbrella Labs RAD 150 - 20mg/ml

Viac pohľadov

Kód produktu: 7878u

Umbrella labs

Umbrella Labs RAD 150 - 20mg/ml

Rýchly prehľad

Rad-150 je zlúčenina dvoch veľmi účinných sarm-ov Rad-140 a LGD.

Dostupnosť: Skladom

53,00 €

Detaily

  1. Viac anabolický ako testosterón
  2. Zaisťuje rast svalovej hmoty a sily
  3. Pomer 90: 1 anabolický k androgénovým
  4. Zvyšuje libido a sexuálnu výkonnosť
  5. Znižuje telesný tuk
  6. Poskytuje rýchlu regeneráciu svalov 
  7. Liquid - veľmi rýchla a účinná vstrebateľnosť

Rad-150 je zlúčenina dvoch veľmi účinných sarm-ov Rad-140 a LGD. Testolone je jedným z najuniverzálnejších SARM. Napomáha zvýšiť silu, nabrať hmotnosť, zväčšiť veľkosť žíl a pomôcť regenerácii.
Vo svete fitness sa Testolone ukázal ako silný sarm schopný budovať svalovú hmotu pri zachovaní nízkych hladín tuku. Zároveň má veľký vplyv na rozvoj sily. 

Okrem toho má Rad-150 priaznivý účinok na nervový systém a má vlastnosti neuroprotektora, to znamená, že zlepšuje prekrvenie mozgu a metabolizmus v bunkách. Vysoký anabolický index robí z Radu-150 jeden z najúčinnejších a zároveň neškodných anabolických zlúčenín na budovanie svalov. Navyše nie je toxický pre pečeň. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1ml denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie