0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swole Supplements PUNISHER PUNISHING FORMULA EXTREME

Viac pohľadov

Novinka

Swole Supplements PUNISHER PUNISHING FORMULA EXTREME

Rýchly prehľad

Predtréningová formula Punisher Extreme je najvýbušnejší koktail vysokoenergetických stimulantov a posilňovačov oxidu dusnatého, aký bol kedy vytvorený.

Dostupnosť: Skladom

49,90 €

* Povinné pole

49,90 €

Detaily

Predtréningová formula Punisher Extreme je najvýbušnejší koktail vysokoenergetických stimulantov a posilňovačov oxidu dusnatého, aký bol kedy vytvorený. Predtréningovka sa skladá z klinicky skúmaných zložiek, ktoré zvyšujú hladinu energie, maximalizujú veľkosť a plnosť svalov, zvyšujú silu a zlepšujú drive a sústredenie. Produkt obsahuje vysokú dávku posilňovačov sily a vytrvalosti, ktoré vám pomôžu dosiahnuť maximálny výkon počas tréningu. Tento vzorec je navrhnutý tak, aby posunul váš tréning na vyššiu úroveň s ohromujúcimi pumpami, sústredením a extrémnou energiou.

VÝHODY PREDTRÉNINGOVÉHO PRÍPRAVKU PUNISHER - EXTREME FORMULA

  1. DMAA funguje skvele ako spaľovač tukov a stimulant. Najmä v kombinácii s kofeínom a ďalšími látkami, ktoré stimulujú nervový systém a zintenzívňujú fenomén termogenézy. Nepriamo stimuluje zvýšenie hladiny adrenalínu v tele a priamo aktivuje adrenergné receptory. Zabezpečuje výrazné zvýšenie energie, stimuláciu a koncentráciu.
  2. 2-aminoizoheptán HCL (DMHA) je stimulant, ktorý vám dodá veľa energie. Je známy aj ako oktodrín alebo dimetylhexylamín. DMHA pôsobí ako bronchodilatátor, ktorý zvyšuje našu aeróbnu kapacitu a rovnako má dekongestívnu aktivitu (sťahuje cievy, čo vedie k zvýšeniu prietoku kyslíka). DMHA je od začiatku roka 2017 veľmi dobre známy a obľúbený medzi kulturistami a všeobecne na fitness scéne po celom svete.
  3. Beta-alanín je hlavnou zlúčeninou pri výrobe karnozínu a stavebných látok, ktoré pomáhajú predchádzať starnutiu. Zlúčenina podporuje správne fungovanie a rozvoj svalov. Aminokyselina je známa tým, že znižuje svalovú únavu, čo môže pomôcť svalom lepšie pracovať počas tréningu.
  4. Citrulín je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá sa nachádza v potravinách, ale prirodzene sa vytvára aj v tele. Telo premieňa L-citrulín na ďalšiu aminokyselinu nazývanú L-arginín a na chemickú látku nazývanú oxid dusnatý. L-citrulín zvyšuje prísun zložiek, ktoré telo potrebuje na tvorbu určitých bielkovín. Pomáha otvárať žily a tepny, čím zlepšuje prietok krvi a znižuje krvný tlak.

ÚČINKY
Predtréningovka Punisher Extreme vám pomôže získať hrubú silu a výkon. Produkt podporuje zdravú energiu a pomáha vám získať jasnú myseľ a sústredenie. Pomôže vám dosiahnuť optimálnu hladinu oxidu dusnatého a zároveň vám poskytne tvrdú energiu, ktorú potrebujete na tréning.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie