0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swiss Pharmaceuticals Yohimbine HCL

Viac pohľadov

Swiss Pharmaceuticals

Swiss Pharmaceuticals Yohimbine HCL

Dostupnosť: Skladom

19,50 €

Detaily

Yohimbine HCL od Swiss Pharmaceuticals je jednozložkový spaľovač tukov obsahujúci až 10mg účinného Yohambinu na 1 tabletku.

Yohimbine HCL je vhodný spaľovač tukov pre mužov aj ženy. V kombinácií s kofeínom dosiahnete ešte väčší synergický efekt týchto látok!

Yohimbine HCI je látka ktorá sa získava z afrického stromu Yohimbine. V domorodej afrike sa používa ako liek už niekoľko storočí, používajú ho najmä pri liečbe erektlívnej disfunkcie.

Na spaľovanie tukov Yohimbine pôsobí veľmi priaznivo. Jeho geniálne zloženie pôsobí na napumpovanosť svalov, rozťahuje cievy a vďaka termogénnemu efektu zahrieva telo ktoré prirodzene začne spaľovať viac tuku. Aby ste však po ťažkom tréningu, ktorý vďaka energizujúcemu účinky Yohimbinu hravo zvládnete nedostali chuť vyprázdniť chladničku. Alkaloidy obsiahnuté v Yohambine efektívne tlmia chuť do jedla. 

 Účinky Swiss Pharmaceuticals - Yohimbine

  1. Vhodný pre mužov a ženy
  2. Potláča chuť do jedla
  3. Pomáha chudnúť v problémových partiách ako brucho, stehná a zadok
  4. Viditeľné výsledky po krátkom čase
  5. Pôsobí energizujúco 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu 1-3krát denne

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie