Product was successfully added to your shopping cart.
SWISS pharmaceuticals IBUTAMOREN MK-677

Viac pohľadov

Akcia

Kód produktu: 1133r

Swiss Pharmaceuticals

SWISS pharmaceuticals IBUTAMOREN MK-677

Rýchly prehľad

Swiss Pharmaceuticals – Ibutamoren je obľúbená a účinná látka, ktorá pozitívne vplýva na zvyšovanie hladiny rastového hormónu, IGF-1.

Hlavná zložka:MK-677 - Ibutamoren
Hmotnosť:45tbl

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 61,90 €

Špeciálna cena: 54,90 €

Detaily

Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

Swiss Pharmaceuticals – Ibutamoren je obľúbená a účinná látka, ktorá pozitívne vplýva na zvyšovanie hladiny rastového hormónu, IGF-1. Má veľmi podobné účinky endogénneho hormónu – ghrelinu. Navyše nevplýva žiadnym spôsobom na kortizol!

Na Ibutamoren sa robia stále výskumy kvôli plánom na liečbu ľudí s nízkou hladinou rastového hormónu. Ako u detí kvôli pozastavenému rastu tak u starších ľudí kvôli vplyvu na stav kostí, regeneráciu a dobré hojivé účinky. Ibutamoren je výnimočný sarms, ktorý má preukázateľne pozitívne účinky na stav pokožky, vlasov, kostí, regeneráciu, omladzuje organizmus a zlepšuje imunitný systém. Napomáha tiež k lepšej kvalite spánku.

Ibutamoren vďaka svojim účinkom na zvyšovanie hladiny rastového hormónu prostredníctvom hypofýzy skvele vplýva na tvorbu kvalitnej svalovej hmoty a zároveň pomáha redukovať podkožný tuk. Vďaka Ibutamorenu od Swiss Pharmaceuticals vám vzrastie sila, vybudujete kvalitné svaly a zredukujete nadbytočný podkožný tuk. Navyše má aj kopec zdravotných výhod ako podpora kĺbov a skrášlenie pleti! 

Účinky Swiss Pharmaceuticals – Ibutamoren

  1. Zvýšenie hladiny rastového hormónu prostredníctvom hypofýzy
  2. Redukuje podkožný tuk
  3. Má preukázateľné účinky na kvalitu pokožky, kĺbov, vlasov, nechtov a zároveň omladzuje organizmus
  4. Zlepšuje kvalitu spánku

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 až 2 kapsule denne. Ideálne večer pred spaním a ráno.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie