0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swiss Pharmaceuticals Eca Extreme

Viac pohľadov

Swiss pharmaceuticals

Swiss Pharmaceuticals Eca Extreme

Hlavná zložka:Ephedra extract
Hmotnosť:60tbl

Dostupnosť: Skladom

39,00 €

Detaily

Eca Extreme od Swiss Pharmaceuticals je nadupaný spaľovač tukov ktorý vám pomôže rýchlo a účinne vyformovať vašu postavu. Eca Extreme je zložený z tých najlepších zložiek ktoré môžete v spaľovačoch nájsť a preto zaručuje maximálne efektívne účinky.


Eca Extreme obsahuje okrem najsilnejšej zložky na spaľovanie tukov Ephedra extract aj najsilnejší stimulant DMAA (1,3-dimetylamylamín) ktorý v spojení taktiež s obsiahnutým kofeínom podporuje maximálne spaľovanie tukov!

Okrem toho Eca Extreme obsahuje aj zložky ako synefrín, bioperín, yohimbín, aspirín a hordenín. Tento doplnok maximálne potláča chuť do jedla, podporuje spaľovanie tukov, dodáva vám veľa sily a vytrvalosti, zaostruje vaše sústredenie, tlačí a podporuje vaše svaly, zvyšuje spaľovanie kalórií, stimuluje a poskytuje vám maximálne sústredenie. 

Ephedra Extract (50mg)
Ephedra je látka, ktorá sa používa pri liečbe astmy, proti nízkému tlaku a narkolepsie (chorobná spavosť) a aj ako liečivo uvoľňujúce opuch nosnej dutiny. V kombinácii s kofeínom je to naozaj vynikajúci spalovač tukov.

Kofeín (200mg)
Optimálne dávkovanie čistého kofeínu môže mať za následok významné zvýšenie výkonnosti, zmiernenie bolesti a svalovej horúčky. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, ostrenie vnímania, koncentráciu a urýchlenie metabolizmu. Kofeín zvyšuje pohyblivosť vápnika v bunkách a tým svalová kontrakcia získava silu!

Aspirín (150mg)
Aspirín zmierňuje bolesti. Keď sa aspirín berie ako súčasť balíka ECA pomáha udržiavať stimulačné účinky kofeínu a výťažku z efedry. Dlhodobé používanie aspirínu, dokonca aj v malých dávkach, je spojené so zvýšeným rizikom krvácania v gastrointestinálnom trakte.

DMAA (50mg)
DMAA (1,3-dimetylamylamín) je derivát ktorý sa zámerne pridáva do doplnkov výživy so zámerom zvýšenia sily pri tréningu. Tiež výrobcovia uvádzajú, že má pozitívny vplyv na spaľovanie tukov.

ECA Extreme Blend (330mg)
Synefrín
Je doplnok výživy určený na podporu spaľovania kalórií. Pomáha čistiť krv a bolo hlásené, že rozpúšťa obličkové kamene. Je to stimulant podobný kofeínu. Princíp fungovania Synefrínu: telo začne produkovať viac tepla, takže začína spotrebovávať viac energie.

Bioperine
Bioperín je patentovaný extrakt získaný z ovocia čierneho korenia štandardizovaného minima
do 95% piperínu. Čierne korenie sa používa v ľudskej strave od pradávna a je jedným z najpoužívanejšiCZ korení na svete.

Yohimbín HCL
Známy ako Yohimbe, je výťažok z afrických yohimbe – stromovej kôry. Ide o produkt, ktorý môžete ľahko kúpiť ako doplnok výživy aj bez predpisu ale v niektorých krajinách je jeho predaj zakázaný. Yohimbe sa používal hlavne pri liečbe problémoch mužskej impotencie. Funguje dvojakým spôsobom a to tak, že zvyšuje sexuálny apetít a taktiež zvýšuje prítok krvi do penisu, a následne spomaluje odtok krvy,aby zotrval penis čo najviac a najdlhšie funkčný. Yohimbe je alfa (A2), antagonista receptoru, ktorý zvyšuje uvoľňovanie adrenalínu do synapsií v organizme.

Hordenin
Hordenín sa prirodzene vyskytuje v jačmeni (Hordeum vulgare). Hordenín je súčasťou mnohých doplnkov výživy Používa sa na atletický výkon a chudnutie. Nachádza sa tiež v riasach a kaktusoch. Ľudia berú hordenín na zlepšenie športového výkonu a stratu váhy.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1-2 kapsule približne 30-45minút pred tréningom

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie