0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swiss Pharmaceuticals - BCAA

Viac pohľadov

Swiss Pharmaceuticals

Swiss Pharmaceuticals - BCAA

Dostupnosť: Skladom

24,90 €

Detaily

  1. Najoptimálnejší pomer BCAA v jednej dávke ( 2:1:1)
  2. Umožňuje intenzívnejšie cvičenie
  3. Chráni svaly
  4. Podporuje regeneráciu
  5. Podporuje budovanie svalovej hmoty 

BCAA 2:1:1 sú kvalitné aminokyseliny s rozvetveným reťazcom ( leucín, izoleucín valín ) od spoločnosti Swiss Pharmaceuticals. Pomer 2:1:1 je u BCAA produktov najrozšírenejší a považuje sa za najviac efektívny. 

Užívanie BCAA po cvičení urýchľuje regeneráciu a napomáha lepšiemu budovaniu svalov.  Pravidelné užívanie tabliet BCAA pred a po cvičení je výbornou prevenciou pretrénovania.  BCAA sú taktiež veľmi využívané v období diét pretože efektívne pomáhajú chrániť pred úbytkom svalovej hmoty. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 2 až 4 krát denne 2 kapsule. V prípade dvoch dávok je ideálna doba na užitie pred a po tréningu. V netréningové dni užite kedykoľvek počas dňa

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie