Product was successfully added to your shopping cart.
Swiss pharma TESTODROL

Viac pohľadov

Kód produktu: 1166e

Swiss Pharmaceuticals

Swiss pharma TESTODROL

Rýchly prehľad

Testodrol je veľmi obľúbený doplnok od spoločnosti Swiss pharma, ktorý je určený pre budovanie kvalitných svalov a zvyšovanie optimálnej hladiny testosterónu v tele. Testodrol zvyšuje aj energiu, vytrvalosť a pozitívne prispieva k budovaniu trvalej sily. 

Hlavná zložka:Testodrol
Hmotnosť:120tbl

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

Detaily

Testodrol je veľmi obľúbený doplnok od spoločnosti Swiss pharma, ktorý je určený pre budovanie kvalitných svalov a zvyšovanie optimálnej hladiny testosterónu v tele. Testodrol zvyšuje aj energiu, vytrvalosť a pozitívne prispieva k budovaniu trvalej sily. 
Testodorl obsahuje patentovanú zmes osvedčených ingrediencií, ktoré okrem zvyšovania testosterónu znižujú v tele estrogén a kortizol, čo vedie k vizuálnemu efektu tvrdších svalov, nízkemu množstvu podkožného tuku a taktiež vďaka znižovaniu estrogénu eliminuje nežiaduce účinky prohormónov. 

Testosterón je v procese nárastu svalovej hmoty a sily jedným z najdôležitejších hormónov. Svalom dodáva plnosť, hustotu a taktiež redukuje množstvo telesného tuku. Pokiaľ máte hladiny tohto hormónu nízke, odrazí sa to aj na kvalite svalstva. A to nehovoríme o zníženej schopnosti trénovať tvrdo a často.

Výhody a očakávaný efekt TESTODROLU:

  1. zvyšovanie hladiny testosterónu
  2. rapídne zvýšenie sily a fyzickej výkonnosti
  3. zlepšuje sexuálnu aktivitu
  4. zvyšuje libido
  5. budovanie masívnej sily
  6. zvyšuje svalovú tvrdosť
  7. spaľuje tuky

Prečo práve TESTODROL?

TESODROL je produkt z dielne firmy SWISS PHARMACEUTICALS a predstavuje komplexný produkt starostlivosti o prirodzenú sekréciu testosterónu. Je vyrobený z tých najsilnejších zložiek, ktoré už roky pomáhajú hladinu testosterónu zvyšovať. Žiadna veda, žiadny zázrak, len použitie tých najkvalitnejších surovín, ktoré sú namiešané vo vedecky presnom pomere.

Navyše pomáha pri spaľovaní tukov a preto je vhodným výživovým doplnkom pri rysovacích fázach. Je takisto vhodný pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť fyzickú výkonnosť, maximalizovať silu a vyťažiť tak zo svojich tréningov čo najviac. Taktiež urýchľuje potréningovú regeneráciu a vďaka nemu tak doprajete telu zaslúžený oddych po náročných tréningových dňoch. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 3 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie