Product was successfully added to your shopping cart.
SWISS pharma OXADROL

Viac pohľadov

Kód produktu: 1166d

Swiss Pharmaceuticals

SWISS pharma OXADROL

100 1 100 0

Rýchly prehľad

OXADROL od Swiss Pharmaceuticals obsahuje kombináciu vysoko kvalitných prohormónov a SARMs. OXADROL sa skládá z látok: Trenavar (20 mg), Epistans (20 mg) a Ibutamores MK-677 (20 mg). Doplnok Oxadrol vám tak ponúka silu troch prvotriednych účinných látok naraz a vo veľmi krátkom čase vedie k jasne viditeľným výsledkom.

Hlavná zložka:Oxadrol
Hmotnosť:80tbl

Dostupnosť: Skladom

54,90 €

Detaily

OXADROL od Swiss Pharmaceuticals obsahuje kombináciu vysoko kvalitných prohormónov a SARMs. OXADROL sa skládá z látok: Trenavar (20 mg), Epistans (20 mg) a Ibutamores MK-677 (20 mg). Doplnok Oxadrol vám tak ponúka silu troch prvotriednych účinných látok naraz a vo veľmi krátkom čase vedie k jasne viditeľným výsledkom: a to kvalitnej, pevnej svalovej hmoty bez zadržiavania vody. Zlepšenej regenerácií, extrémnemu nárastu sily a zlepšenému spľovaniu tukov.

Ak sa stravujete správne, dodržiavajte dobrý tréningový plán a užívajte navyše OXADROL, môžete zvýšiť hladinu rastového hormónu (HGH) v tele až o 34%. Zvýšená hladina HGH zase zlepšuje vašu regeneráciu, pomáha vám rýchlo spaľovať tuky a podporuje rast kvalitnej a tvrdej svalovej hmoty. Zároveň OXADROL zlepšujú syntézu bielkovín, takže potrebné živiny sa dostanú do vašich svalových vlákien až deväťkrát rýchlejšie. Výsledok: plnšie a udržateľne väčšie svaly!

Epistane
Je skvelý prohormón na budovanie kvalitnej svalovej hmoty bez zadržiavania vody a zároveň veľmi silnou anti-estogénovou zlúčeninou. Má 12x silnejší schopnosť väzby na androgénny receptor ako testosterón. Tieto vlastnosti robia z epistane jednu z najviac anabolických zároveň anti-estrogénových zlúčenín na trhu.

Trenavar
Je prohormón, ktorý sa v tele premieňa na anabolický steroid trenbolon. Pomáha tvoriť pevné svalstvo bez zadržiavania vody – jeho hlavnou výhodou je, že tvorí naozaj suché (a teda pevné) svalstvo. Zároveň je veľmi účinným prostriedkom pre odburávanie tukov.  

Ibutamorne
Ibutamoren MK-677 je stimulant HGH rastového faktoru IGF-1. Je ideálny pre atlétov, kulturistov a profesionálnych športovcov v každom období ich prípravy. Vďaka absencii negatívnych účinkov je Ibutamoren MK-677 vyhľadávaným produktom predovšetkým pre kulturistov.
Jeho jedinečnou vlastnosťou je schopnosť udržať v tele nízku hladinu kortizolu, čo je kľúčový faktor pre rast svalovej hmoty. Ibutamoren zároveň obmedzuje uvoľňovanie somatostatínu, a preto je jeho účinnosť v procese rastu svalovej hmoty mimoriadne vysoká. 

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 kapsula denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Erik T. 10.6.2021
    silná vec :D

    od kombinacie trenavar+ibuta+epistane som čakal som to najlepšie a tak sa aj stalo.. oxadrol je top nabral som jak gorila

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie