Product was successfully added to your shopping cart.
SWISS pharma HALODROL

Viac pohľadov

Kód produktu: 1166f

Swiss Pharmaceuticals

SWISS pharma HALODROL

100 1 100 0

Rýchly prehľad

Halodrol od spoločnosti Swiss Pharmaceuticals je prohormón, ktorý podporuje kulturistov a silových športovcov s ich atletickým a výzorovými cieľmi. Halodrol má schopnosť podporovať v tele obzvlášť dôležité funkcie, ktoré sú pre kulturistov mimoriadne prospešné.

Hlavná zložka:Halodrol
Hmotnosť:80tbl

Dostupnosť: Skladom

48,90 €

Detaily

Halodrol od spoločnosti Swiss Pharmaceuticals je prohormón, ktorý podporuje kulturistov a silových športovcov s ich atletickým a výzorovými cieľmi. Halodrol má schopnosť podporovať v tele obzvlášť dôležité funkcie, ktoré sú pre kulturistov mimoriadne prospešné.

Odborný názov Halodrolu je 4-chlór-17a-metyl-androst-l, 4-dién-3b, 17b-diolHalodrol účinkuje tak, že sa dostáva do krvi a drží sa na stenách svalových buniek. Halodrol  aktivuje reakciu s jadrom buniek, ktoré podporujú zvýšenie celkovej produkcie proteínov a súčasne zvyšujú syntézu proteínov .

Užívanie Halodrol od Swiss Pharmaceuticals vedie k masívnemu budovaniu a rastu svalov. Zároveň uvidíte a pocítite výrazne zvýšenú vaskularitu. Halodrol zaisťuje do očí bijúce budovanie svalov bez nepríjemného hromadenia tuku a vody - Halodrol nezadržuje absolútne žiadnu vodu.

Prohormón Halodrol patrí medzi najefektívnejšie anabolické prohormóny z hľadiska rastu svalstva. Pri objemovej strave je bežný zisk 5 – 8 kg čistej svalovej hmoty.

Halodrol sa po použití enzymatickou reakciou v tele premieňa na anabolický steroid turinabol. Ten sa v ďalšom kroku viaže na androgénne receptory svalových buniek. Tento proces je z hľadiska rastu svalovej hmoty rovnako efektívny ako priama aplikácia testosterónu. Má však menej nežiadúcich účinkov, keďže anabolicko-androgénny pomer je pri Halodrole priaznivých 74:28, zatiaľ čo pri testosteróne je to 1:1.

  1. Zvyšuje celkovú veľkosť a silu svalov
  2. Zvyšuje svalovú hustotu
  3. Pomáha lepšiemu prekrveniu svalstva
  4. Podporuje odbúravanie tukov a zároveň bráni katabolizmu
  5. Znižuje čas zotavenia

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 kapsula denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Andrej H. 28.5.2021
    Účinnosť 10/10

    Mega spokojnosť s tymto prohormonom.. viditelne som nabral svaly a na vacsine cvikov padali nove maximalky takže ocakavania halodrol splnil na 100%

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie