Product was successfully added to your shopping cart.
Swiss Pharma ANDROSTEBOL

Viac pohľadov

Kód produktu: 1177g

Swiss pharmaceuticals

Swiss Pharma ANDROSTEBOL

Rýchly prehľad

Androstebol patrí medzi najsilnejšie prohormóny na trhu a NIE JE pre začiatočníkov! Androstebol spôsobuje masívny nárast hmotnosti a sily. Androstebol pomáha tvoriť suché a pevné svalstvo v bezkonkurenčnom objeme a kvalite.

Dostupnosť: Skladom

49,90 €

Detaily

Androstebol patrí medzi najsilnejšie prohormóny na trhu a NIE JE pre začiatočníkov! Androstebol spôsobuje masívny nárast hmotnosti a sily. Androstebol pomáha tvoriť suché a pevné svalstvo v bezkonkurenčnom objeme a kvalite. Má vysokú afinitu k androgénnym receptorom a má schopnosť blokovať vylučovanie myostatínu. 
Vo svojej kategórii ide naozaj o jeden z najsilnejších anabolických prohormónov a v spojení s kvalitným testo boostrom ako napríklad Testodrol od Swiss pharma sa stáva neoceniteľným pomocníkom, ak je vašim cieľom kvalitné svalstvo v ohromujúcom objeme.

Androstebol je prekurzorom Bolasteronu,  látky ktorá sa označuje ako „najúčinnejšia perorálne anabolická látka“. Androstebol sa podobá starému prohormonu M1T, čo znamená, že má 17a-metylovú skupinu, ale tiež metylovú skupinu v polohe 7a, čo výrazne zvyšuje afinitu k androgénnym receptorom a anabolické účinky. Tí, ktorí užívajú androstebol, by mali očakávať obrovské prírastky sily a svalov, toto nie je PH pre začiatočníkov a neodporúčame na tejto látke dlhé cykly. 

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 až 2 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 21 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie