Product was successfully added to your shopping cart.
Skull labs - Angel dust

Viac pohľadov

Akcia

Kód produktu: 123470

Skull labs

Skull labs - Angel Dust

100 6 100 0

Rýchly prehľad

Angel Dust od Skull Labs je skutočne silná a nesmierne efektívna predtréningovka, ktorá vám zaručí, že zo svojho tréningu dostanete maximum!
Angel Dust je určená pre ľudí, ktorí majú radi silné a naozaj nakopávajúce predtréningovky.
Vďaka jej zloženie nielenže napumpuje vaše svaly a dodá vám nekonečnú motiváciu cvičiť ale zároveň pomôže aj spáliť prebytočný tuk.
Hlavná zložka:D-M- A-A

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 43,90 €

Špeciálna cena: 35,90 €

* Povinné pole

Bežná cena: 43,90 €

Akciová cena 35,90 €

Detaily

Angel Dust od Skull Labs je skutočne silná a nesmierne efektívna predtréningovka, ktorá vám zaručí, že zo svojho tréningu dostanete maximum! Angel Dust je určená pre ľudí, ktorí majú radi silné a naozaj nakopávajúce predtréningovky. Vďaka jej zloženie nielenže napumpuje vaše svaly a dodá vám nekonečnú motiváciu cvičiť ale zároveň pomôže aj spáliť prebytočný tuk. Obsahuje D -M- A-A, DMHA a dve formy yohimbínu takže spaľovanie tukov z problémových partií ako brucho, stehná a zadok nebude žiadny problém, alebo skôr pridaný bonus ?

Okrem spomenutých látok Angel Dust od Skull Labs obsahuje silné stimulanty, ktoré sa postarajú o zvýšenie syntézy oxidu dusnatého, zlepšenie prietoku krvi a dodajú ohromný fokus na tréning.
Skvelý fokus na tréning a zvýšenu motiváciu cvičiť si môžete vychutnať vďaka látkam s nootropickým účinkom stimulujúce mozgovú a nervovú činnosť. K takýmto látkam patrí aj D -M- A-A alebo Niacín, ktorý zlepšuje fungovanie nervového systému. Taktiež sa podieľa aj na syntéze hormonov ako inzulín, kortizol a tyroxín. Angel Dust taktiež pomáha eliminovať kyselinu mliečnu vo svaloch vďaka čomu vaše svaly budú rýchlejšie zregenerové a vy môžete ísť skôr na ďalší tréning. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 1. Juraj 6.5.2021
  Pecka

  Super ozaj účinná.

 2. Ado R. 17.2.2021
  Spokojnosť už 6ty krát !!

  Angel je stavka na istotu :)

 3. Matej G. 14.11.2020
  Šupa!!

  Jediné - je že sa mi nechce chodiť z fitka domov haha

 4. Oliver K. 5.11.2020
  Super pumpa

  Cítim po nej neskutočnú chuť cvičiť, nabudí a padajú maximálky pri nej

 5. Peter 23.9.2020
  Dobra predtreningovka, radim ju k tým lepším čo som mal

  Dobra predtreningovka, radim ju k tým lepším čo som mal

 6. Marek 14.9.2020
  predčila moje očakávania

  Predčila moje očakávania! kvalitná predtréningovka

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty 
Skull labs – Angel dust  

1 dávka = 1 odmerka 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka 30 minút pred tréningom.