0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Sharp XF Fat Burner

Viac pohľadov

Sharp XF Fat Burner

Rýchly prehľad

Sharp XF Intelligent Muscle - extrémne výkonný spaľovač tukov založený na najúčinnejších stimulantoch vrátane efedrínu, synefrínu, dmha a kofeínu

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Detaily

Sharp XF Intelligent Muscle - extrémne výkonný spaľovač tukov založený na najúčinnejších stimulantoch vrátane efedrínu, synefrínu, dmha a kofeínu. Produkt sa odporúča ženám aj mužom. Mimoriadne silný účinok blokujúci vstrebávanie sacharidov, spomaľuje vyprázdňovanie žalúdka po konzumácii jedál bohatých na sacharidy a zvyšuje pocit plnosti. Doplnok na chudnutie efektívne spaľuje nepotrebné tukové tkanivo, znižuje chuť do jedla, zvyšuje metabolizmus a zvyšuje termogenézu. Prídavok adaptogénnych látok posilňuje kognitívne funkcie, podporuje pamäťové schopnosti, odstraňuje únavu a zlepšuje celkovú pohodu počas dňa.

Spalovač vykazuje postupnú stimuláciu, ktorá zabraňuje náhlej strate energie alebo malátnosti, ktorá sa často vyskytuje pri redukčnej diéte. DMAA bol nahradený DMHA, preto je špecifickou alternatívou pre ľudí s nízkou toleranciou pelargónie, ale očakávajú rovnako účinné pôsobenie ako 1,3-dimetylamylamín.

  1. Intenzívna dlhotrvajúca energia
  2. Zvýšený metabolizmus
  3. Extrémne zameranie
  4. Pocit dobrej eufórie
  5. Strata tuku 

Dávkovanie: 1 kapsula dvakrát denne

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie