Product was successfully added to your shopping cart.
Savage Line Labs Myo-SR 10mg

Viac pohľadov

Kód produktu: 1188i

Savage Line

Savage Line Labs Myo-SR 10mg

Rýchly prehľad

MYO-SR (Stenabolic) od Savage Line Labs funguje tak, že podporuje zlepšené metabolické funkcie a umožňuje vyšší výkon počas tréningu.

Dostupnosť: Skladom

49,90 €

Detaily

MYO-SR (Stenabolic) od Savage Line Labs funguje tak, že podporuje zlepšené metabolické funkcie a umožňuje vyšší výkon počas tréningu. SR9009 sa dá najlepšie chápať ako doplnok, ktorý sprostredkuje optimálnu metabolickú funkciu, ktorý sa často popisuje ako mimetické cvičenie alebo niečo, čo môže poskytovať podobné účinky.
MYO-SR funguje tak, že zvyšuje mitochondriálne funkcie vo svalových bunkách, čo podporuje zvýšenú metabolickú funkciu a lepšie využitie energie v tele.
S potenciálom pozitívne ovplyvniť výdrž / kardio výkon, ako aj podporu vašich cieľov pri chudnutí. MYO-SR otvára novú hranicu v ergogénnom doplňovaní.

 1. Zlepšuje chudnutie
 2. Zvyšuje výdrž a vytrvalosť
 3. Podporuje zníženie zápalu
 4. Zvyšuje bdelosť
 5. Znížuje srdcové choroby
 6. Účinne znižuje úzkosť
 7. Znižuje ukladanie tuku
 8. Zvyšuje použitie glukózy a mastných kyselín vo svaloch
 9. Zvyšuje sa počet mitochondrií vo svale
 10. Znižuje tvorbu cholesterolu a žlčových kyselín v pečeni
 11. Zvyšuje spotrebu kyslíka

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 kapsula 3x denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 21 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie