0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Rocky KO Round 2 DMAA+DMHA

Viac pohľadov

Submission sc.

Rocky KO Round 2

20 1 100 0

Rýchly prehľad

Submission science – Rocky K.O. Round 2 sa právom radí k najsilnejším predtréningovkám na trhu a to bez kompromisov!

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

* Povinné pole

42,90 €

Detaily

Submission science – Rocky K.O. Round 2 sa právom radí k najsilnejším predtréningovkám na trhu a to bez kompromisov!
Rocky Round 2 verzia sa skladá z extrémne účinných látok ako DMAA(100mg), DMHA(100mg), Synephrine, Agmatine Sulfát, Yohimbin, Citrulín malát, Hordenin, Higenamin a ďalšie. Je tiež obohatená o vitamín B12 a D3.

Rocky K.O. Round 2 vás vystrelí priamo na mesiac a dá vám tam K.O. Patentovaná zmes je extrémne silná a zaručí vám silnú stimuláciu, bombastické napumpovanie a obrovský „focus“ a zanietenosť do cvičenia. Pri každom tréningu s Rocky K.O. budete mať chuť prekonávať svoje predošlé maximálky a ísť ďalej a ďalej. Zároveň po tréningu nezažijete žiadny „crash“ pocit a obsiahnuté látky napomáhajú aj lepšej regenerácií. 


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:
 1 odmerka približne 30-45min pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Mirec 20.11.2022
    nic moc

    Velmi slabe.Nato ze akoze amerika tak slabota velka.Este aj drahe.Dostupne su omnoho lacnejsie a lepsie produkty.Toto su vyhodene peniaze

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie