0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Revange Jump Starter

Viac pohľadov

Revange nutrition

Revange Jump Starter

Dostupnosť: Skladom

45,90 €

Detaily

Jump Starter od Revange je komplexný nootropný doplnok, ktorého cieľom je dodať energiu až na 8 hodín! Doplnok skvele podporuje pohodu, zlepšuje náladu a dodáva silné „nakopnutie“ k akcii. Pri používaní Jump Starter zabudnete na to, že sa vám nechce. Už asi 40 minút po konzumácii pocítite, že sa vaše myšlienky začnú sústreďovať na akciu, myslenie sa stáva jednoduchším a vaša pamäť pravdepodobnejšie spojí všetky fakty.
Množstvo jednotlivých účinných látok sa volí tak, aby všetky zložky vykazovali maximálnu účinnosť a pracovali spolu maximálne synergicky. Používaním Jump Starter od Revange si môžete byť istí, že vám nebude chýbať energia pre žiadne vaše činy. 

  1. Zvyšuje úroveň koncentrácie
  2. Stimuluje
  3. Dodáva energiu
  4. Zlepšuje náladu
  5. Podporuje zapamätávanie 
  6. Zmierňuje úzkosť
  7. Umožňuje lepšie a efektívnejšie konať v stresových situáciach
  8. Urýchľuje a zlepšuje učenie 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2 kapsule denne. Neprekračujte dennú dávku 2 kapsúl.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie