0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Reign Thermogenic Formula

Viac pohľadov

Reign Thermogenic Formula

Hlavná zložka:DMHA
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

36,90 €

Detaily

Reign Thermogenic Formula je vysoko účinný termogénny spaľovač tukov vedecky vytvorený tak, aby dopomohol k extrémnemu spaľovaniu tukov a zrýchlenému chudnutiu. Synergická kombinácia stimulantov, stimulantov nálady a termogénnych látok prináša intenzívne a dlhotrvajúce zvýšenie energie, sústredenia a spaľovanie tukov.
Reign je vylepšený aj o prídavok noopept pre ešte lepšiu koncentráciu, zlepšenie pamäti a emocionálne zlepšenie počas náročných období v diéte. 

Reign je určený pre ľudí, ktorí majú radi silné stimulanty. Reign má vysoko stimulujúce zloženie účinných zložiek urýchľujúcich redukciu tukového tkaniva, vysoko energizujúce, so silným fokusovým efektom. Kombinácia DMHA a Yohimbínu v maximálnej miere podporuje zintenzívnenie redukcie tuku, a to aj v problémových partiách v okolí brucha, stehien a zadku.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2 tablety denne. 1 približne 30 minút pred tréningom a druhú ráno. V prípade užívania 1 kapsule odporúčame pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie