0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Real Pure Hemp - CBG Olej 30% (10ML)

Viac pohľadov

Real Pure Hemp

Real Pure Hemp - CBG Olej 30% (10ML)

Dostupnosť: Skladom

48,90 €

Detaily

CBG 30% olej od Real Pure Hemp je raw CBG olej, vyrobený v Kanade s použitím nízkych teplôt a pokročilých extrakčných metód, aby sa zachovali všetky prospešné zlúčeniny rastliny konope a maximalizoval sa sprievodný efekt.

Cannabigerol - CBG je jednou z viac ako 120 kanabinoidných zlúčenín, ktoré sa nachádzajú v rastlinách konope. Počas rastu sa väčšina kanabigerolu premieňa na iné kanabinoidy, najmä tetrahydrokanabinol (THC) alebo kanabidiol (CBD), pričom v rastline zostáva približne 1 % CBG. Samo o sebe nie je psychoaktívne. 

CBG - Cannabigerol je známy ako „kanabinoid kmeňových buniek“ alebo „matka všetkých kanabinoidov“. Je to preto, že CBG je pôvodná molekula, z ktorej pochádzajú všetky ostatné kanabinoidy.

Medzi prínosy CBG patrí úľava od bolesti, môže fungovať ako prírodný svalový relaxant, môže mať antidepresívny, antibakteriálný, antimykotické, antimikrobiálne a neuroprotektívne účinky. Môže pomôcť aj pri liečbe dysfunkcie močového mechúra, posilniť kosti, mať protinádorové účinky, pomôcť pri liečbe psoriázy, upokojiť zápalové ochorenie čriev a pomôcť pri liečbe glaukómu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie