0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Psychotic War Zombie

Viac pohľadov

Insane Labz

Psychotic War Zombie

Rýchly prehľad

Insane Labz prichádza s novou predtréningovkou z radu Psychotic! Novinka nesie názov Psychotic War Zombie a je skutočne nadupaná! 

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

* Povinné pole

42,90 €

Detaily

Insane Labz prichádza s novou predtréningovkou z radu Psychotic! Novinka nesie názov Psychotic War Zombie a je skutočne nadupaná! 
Psychotic War Zombie má úplne nové zloženie a jeho dominantou sú dve patentované formule Z-2369NOXZ-STIM405 ktoré sa postarajú o maximálny príliv energie, stimuláciu organizmu a parádnu napumpovanosť svalov.  

Formula Z-2369NOX je navrhnutá na maximálnu pumpu svalov. Obsahuje L-Citrulline Malate, Beta Alanine, L-Arginine HCL, Betaine Anhydrous a Russian Tarragon Extract. Všetky z vybraných zložiek na seba synergicky pôsobia vďaka čomu maximalizujú napumpovanie svalov. 

Formula Z-STIM405 je navrhnutá na maximálnu stimuláciu organizmu, energiu a focus. Obsahuje 3 druhy kofeínu - Infinergy™, Bezvodný kofeín a extrakt zo zeleného čaju. Ďalej obsahuje populárnu zložku Psychotic predtréningoviek AMPiberry a dva druhy Yohimbínu - Yohimbine HCL a Alpha Yohimbine. 

Ako posledné Psychotic War Zombie obsahuje Chlorid, Draslík a Sodík na zlepšenie hydratácie a urýchlenie regenerácie. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku približne 30 minút pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie