Product was successfully added to your shopping cart.
pronutrition - rad 140

Viac pohľadov

Kód produktu: 123476

ProNutrition - Rad 140

Rýchly prehľad

Pro Nutrition – Rad 140, známy aj ako Testostelon patrí k najúčinnejším a pravdepodobne aj k najobľúbenejším selektívnych modulátorom androgénnych receptorov na trhu. Má obrovský anabolický potenciál pre vaše svaly a zároveň je bezpečný!

Hlavná zložka:RAD 140 - Testolone
Hmotnosť:60tbl

Dostupnosť: Skladom

44,00 €

Detaily

Pro Nutrition – Rad 140, známy aj ako Testostelon patrí k najobľúbenejším selektívnych modulátorom androgénnych receptorov na trhu. Má obrovský anabolický potenciál pre vaše svaly a zároveň je bezpečný!

Obrovskou výhodou Rad 140 sú jeho aromatizačné účinky, ktoré sú takmer nulové! Steroidy ale aj množstvo prohormónov vplýva na nežiaduci prejav gynekomastie, zvýšenie estrogénu a ďalšie podobné účinky. Pri Rad 140 sa nemusíte týchto vedľajších negatívnych účinkov obávať. Napriek tomu, že je extrémne anabolický je aj bezpečný. Testostelon vám výrazne zvýši vašu hladinu testosterónu a vďaka tomu zažijete rast svalov, hustotu svalov a silu po akej túžite! Testostelon vám ale tiež pomôže pri účinnom redukovaní podkožného tuku. Keď spojíme tieto účinky vznikne nám dokonalá kombinácia účinkov aké požaduje každý športovec. 

Výhody Pro Nutrition– Rad 140

  1. Vysoký obsah Rad 140 na jednu dávku
  2. Gigantické zvýšenie testosterónu
  3. Výrazne zvýšenie sily
  4. Budovanie kvalitných hustých svalov a zároveň redukcia tuku 

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1, maximálne 2 kapsule denne. Maximálna doba užívania je 8-12 týždňov.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Rad 140 - Testolone
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie