0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
PNI Testovol

Viac pohľadov

PNI Testovol

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

Detaily

Testosterón je mužský pohlavný hormón a nesie v sebe významné množstvo pozitívnych faktorov na výkonnosť, vzhľad a fungovanie organizmu. V mužskom tele vzniká v semenníkoch presne v tzv. Leydigových bunkách. Pôsobí na spermatogenézu a ovplyvňuje vývoj pohlavných znakov v období dospievania. 

  1. D-Aspartic acid, Sodium salt – Sex Hormone Booster

Štúdie preukázali, že kyselina D-asparágová (DAA), zvyšuje hladinu testosterónu u mužov všetkých vekových kategórií. K tejto situácii dochádza predovšetkým v dôsledku zvýšenej produkcie GnRH (hormón uvoľňujúci gonadotropín), ale aj priamym účinkom v semenníkoch. Mladí muži majú relatívne vysokú produkciu testosterónu a tým môže DAA túto produkciu maximalizovať.

  1. Stinging Nettle Root extract (Urtica dioica) – Libido Enhancer and SHBG Binder

Žihľava dvojdomá obsahuje veľmi dôležitú latku -Divanillyltetrahydrofuran (alebo DVTHF skrátene.) Táto látka sa veľmi rýchlo viaže na globulín (SHBG). To spôsobuje zvýšenie hladiny vlastného Testosterónu a sex libida.

  1. Self-Heal extract (Prunella vulgaris) – Anti-Estrogen

Prunella vulgaris pôsobí resp. stimuluje receptory v mozgu, ktoré sú zodpovedné za zníženie estrogenov v tele. Všeobecne platí , že čím menej estrogénu v tele muža, tým lepšie.

  1. Androsta-3,5-diene-7,17-dione – Potent Aromatase Inhibitor
  2. Burning Bush extract (Euonymus alatus) – Glucose and Cardiovascular Support plus Endocrine
  3. Vitamin D3 (Cholecalciferol) – Bone Support and Physiological Optimization

 

Výhody Testovol:

– zvyšovanie hladiny testosterónu
– zlepšuje sexuálnu aktivitu
– zvyšuje libido
– budovanie masívnej sily
– zvyšuje svalovú tvrdosť
– spaľuje tuky 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 3 kapsule ráno. Ďalšie 3 kapsule užite 45 minút pred tréningom. Ak trénujete ráno užite 3 kapsule pred tréningom a 3 kapsule 8 hodín po prvej dávke. V netréningový deň užite 3 kapsule ráno a 3 kapsule o 8 hodín neskôr.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Yohimbine HCL
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie