0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Phoenix Labs Crack

Viac pohľadov

Phoenix Labs Crack

100 2 100 0

Rýchly prehľad

Crack od Phoenix Labs je paradne nadupaná predtréningovka ktorá môže hrdo niesť názov po jej surodencovi taktiež Crack ale od výrobcu Dark Labs. 

Dostupnosť: Skladom

38,90 €

* Povinné pole

38,90 €

Detaily

Crack od Phoenix Labs je paradne nadupaná predtréningovka ktorá môže hrdo niesť názov po jej surodencovi taktiež Crack ale od výrobcu Dark Labs. Phoenix Labs sa snažil vynoviť a zlepšiť pôvodnú Crack predtréningovku od Dark Labs ktorá je tak strašne u ľudí populárna. Dokonca na našom eshope patrí patrí k najpredávanešej predtréningovke! 

Ak ste už niekedy skúšali pôvodný Crack tak rozhodne by ste mali vyskúšať aj Crack od Phoenix Labs, táto predtréningovka z vás doslova vyždíma váš maximálny potenciál. Jej zložky sú namiešané v skvelom a taktiež vyváženom pomere vďaka čomu Crack dokonale napumpuje vaše svaly, dodá brutálne množstvo energie, zvýši silu, výdrž a upriami vašu myseľ iba na tréning. 
Vďaka slušnému obsahu DMHA však odporúčame Crack užívať už skúsenejším užívateľom silných stimulantov nakoľko kombinácia týchto dvoch stimulantov má veľmi dobré stimulačné účinky. 

 1. Silný stimulačný účinok
 2. Nootropný účinok
 3. Zaručuje skvelú svalovú pumpu
 4. Zvyšuje výdrž a silu
 5. Veľmi vyvážené a kvalitné zloženie 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku 30 minút pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 1. Tomáš 13.1.2023
  Odporúčam

  Super pumpa odporúčam ???? najlepšia z rodiny crack ????11/10

 2. Tomáš 13.1.2023
  Odporúčam

  Super pumpa odporúčam ???? najlepšia z rodiny crack ????11/10

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie