0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
PharmaFreak - 2.0 GH Freak 120 Kapsúl

Viac pohľadov

PharmaFreak - 2.0 GH Freak 120 Kapsúl

Dostupnosť: Skladom

44,90 €

Detaily

GH FREAK 2.0 prináša synergickú kombináciu zložiek na podporu prirodzenej produkcie rastového hormónu (GH) a sekrécie testosterónu prostredníctvom viacerých ciest účinku. GH a testosterón sú králi hormónov na budovanie svalov! GH freak 2.0 tiež podporuje relaxáciu a zlepšenie kvality spánku, čo môže ďalej zlepšiť rast a regeneráciu svalov.

GH freak 2.0 kombinuje kľúčové aminokyseliny zvyšujúce rastový hormón (arginín a ornitín) s kortizolom/aminoskupinou znižujúcou stres (L-theanín) a osvedčeným posilňovačom testosterónu senovkou gréckou a tribulusom.

  1. Je to jedinečná kombinácia ingrediencií, ktorá zaberá v troch smeroch Zvyšuje rastový hormón a testosterón. Znižuje stres a kortizol Zlepšuje spánok, regeneráciu a rast svalov.
  2. Výkonná formula, ktorá znižuje stres, podporuje relaxáciu a zlepšuje kvalitu spánku pre podporu rastu a regenerácie svalov.
  3. 2.0 GH Freak je navrhnutý tak, aby podporoval produkciu prirodzeného rastového hormónu (GH) prostredníctvom navodenia spánku delta-vlny štádia IV (hlboký spánok).
  4. Doplnok zvyšuje prirodzenú hladinu testosterónu, aby pracoval v synergii s rastovým hormónom a podporoval budovanie a regeneráciu svalov. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 4 kapsule 1x denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie