0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
PEScience Vegan Select Protein

Viac pohľadov

PEScience

PEScience Vegan Select Protein

Dostupnosť: Skladom

29,90 €

* Povinné pole

29,90 €

Detaily

Ak hľadáte kvalitný rastlinný proteínový doplnok, PES Select Vegan Protein je odpoveďou. Pre tých, ktorí dodržiavajú vegánsku alebo vegetariánsku stravu alebo pre ľudí, ktorí sa chcú vyhnúť konzumácii živočíšnych produktov, môže byť výber proteínového doplnku pomerne náročný, pretože väčšina produktov, ktoré sú dnes dostupné, využíva živočíšne alebo mliečne bielkoviny. 

Select Vegan Protein vám umožní uspokojiť vaše potreby bielkovín kombináciou hrachového proteínového koncentrátu a koncentrátu hnedej ryže. Táto kombinácia proteínov z hrachu a hnedej ryže vedie k profilu aminokyselín, ktorý sa veľmi podobá profilu mliečnych a vaječných proteínov, čo vám umožní vychutnať si neuveriteľné výsledky pri budovaní a posilňovaní svalov!

Každá porcia PEScience Select Vegan Protein poskytuje 20 g rastlinných bielkovín, ktoré podporujú:

  • Podpora rastu svalov
  • Urýchlenie regenerácie po cvičení
  • Ochrana pred katabolizmom a úbytkom svalov.

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Pridajte 1 odmerku do 150-300 ml vody a dobre premiešajte. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény.

 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie