0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
PEScience Select Protein

Viac pohľadov

PEScience

PEScience Select Protein

Dostupnosť: Skladom

44,90 €

* Povinné pole

44,90 €

Detaily

Vyživte svoje svaly pokročilou kombináciou vysoko kvalitných srvátkových a kazeínových bielkovín s Select Protein od PEScience.

Select Protein vám umožňuje využiť 2 vynikajúce zdroje bielkovín, ktoré dokonale spolupracujú pri budovaní svalovej hmoty. Štúdie ukázali, že zmes srvátky a kazeínu v pomere 50:50 je výrazne lepšia ako užívanie samotnej srvátky alebo kazeínu. Select Protein využíva túto zmes srvátky a kazeínu, ktorá otvorí dvere optimálnemu rozvoju svalov.

Jedna odmerka Select Protein vám poskytne 24 g Muscle Target Protein Blend zloženej z izolátu mliečnej bielkoviny (kazeín a srvátka), 80 % koncentrátu srvátkového proteínu a leucínových peptidov. Táto pokročilá proteínová zmes funguje 3 spôsobmi:

  1. Leucínové peptidy spôsobia výrazné zvýšenie hladín leucínu, čím uvedú vaše telo do vysoko anabolického režimu, aby spustili rast svalov a urýchlili regeneráciu svalov.
  2. Srvátkový proteín okamžite dodáva aminokyseliny do vašich svalov, aby podporil rast a opravu svalového tkaniva.
  3. Kazeínový proteín pokračuje s pomalším, ale dlhším tokom aminokyselín, aby sa umožnilo nepretržité dodávanie aminokyselín do vašich rastúcich svalov.

Select Protein s nízkym obsahom sacharidov a tuku má všetko, čo vám pomôže vybudovať pevnú, tvrdú a čistú svalovú hmotu. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Pridajte 1 odmerku do 150-300 ml vody alebo nízkotučného mlieka a dobre premiešajte. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie