0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Nutrex Lipo 6 Black Cleanse & Detox

Viac pohľadov

Nutrex

Nutrex Lipo 6 Black Cleanse & Detox

Dostupnosť: Skladom

17,90 €

Detaily

Lipo 6 Black Cleanse and Detox od Nutrex je čisto prírodný, rýchlo pôsobiaci detoxikačný prípravok, ktorý pomáha odstraňovať odpad a toxíny z tela a zároveň podporuje zdravé trávenie.
Je navrhnutý tak, aby naštartoval chudnutie odplavením nahromadeného odpadu, znížením nadúvania v strednej časti a podporou normálneho trávenia.† Už po 7 dňoch môžete očakávať štíhlejší pás a zároveň sa cítiť sviežo.

Starostlivo vybrané prírodné bylinky pomáhajú pri odplavovaní tohto nánosu spolu s 2 miliardami CFU probiotík, ktoré pomáhajú znižovať nadúvanie, uľahčujú trávenie, zlepšujú vitalitu a pomáhajú vám cítiť sa skvele a podávať najlepší výkon. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 dávku (2 kapsuly) ráno s jedlom a zapite 500ml vody. Ak si želáte silnejší účinok, môžete užiť ďalšiu dávku (2 kapsuly). Používajte ako 7-dňový rýchly čistiaci a detoxikačný systém.
Neužívajte dlhšie ako 7 po sebe nasledujúcich dní. Môže sa tiež použiť na pomoc pri občasných nepríjemných pocitoch po jedle a nadúvaní.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie