0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Nutrend N1 pre workout

Viac pohľadov

Nutrend

Nutrend N1 pre workout

Dostupnosť: Skladom

29,00 €

* Povinné pole

29,00 €

Detaily

N1 Pre-workout je kvalitný predtréningový stimulant, ktorý sa vďaka svojmu jedinečnému zloženiu postará o to, aby ste z vášho silového či vytrvalostného tréningu vyťažili čo najviac. Maximálny nával energie zabezpečí zmes L-tyrozínu, kofeínu a vitamínu CTieto účinné látky na rozdiel od podobných predtréningových stimulantov dodávajú energiu počas celej doby tréningu.

Aby sa fyzický a silový výkon zvýšil na maximum, predtréningovka N1 Pre-workout obsahuje aj zmes beta alanínu, arginín alfa-ketoglutarátu a kreatínu, ktorá sa zároveň postará o napumpovanie svalstva. Vyskúšajte silu N1 Pre-workout na vlastnej koži!

            

  1. kvalitný predtréningový stimulant
  2. dodáva energiu a zlepšuje sústredenosť
  3. podporuje fyzický a silový výkon
  4. je vynikajúcim zdrojom energie
  5. napumpuje svaly 


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:
 1 odmerka približne 30-45min pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie