0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Mutant MADNESS

Viac pohľadov

Mutant

Mutant MADNESS

Dostupnosť: Skladom

13,90 €

* Povinné pole

13,90 €

Detaily

  1. 1500 mg citrulín malátu
  2. 330 mg kofeínu na jednu dávku
  3. Obohatený o vitamíny skupiny B
  4. Pridaný CarnoSyn®
  5. Osviežujúca chuť

Madness od Mutant v tebe prebudí agresívnu túžbu dvíhať vyššie váhy a vykonať väčšie množstvo opakovaní. Obsahuje unikátnu zmes citrulínu, beta-alanínu, kofeínu a vitamínov skupiny B, ktoré prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnej tvorbe červených krviniek. 

Madness obsahuje kombináciu niekoľkých silných, účinných, klinicky overených, prírodných substancií zostavených na základe svojich špecifických vlastností v oblasti zvyšovania výkonnosti, nárastu sily, podpory a posilňovanie vytrvalosti a odolnosti organizmu. Tieto kľúčové, súčinne pôsobiace zložky dodajú svalovým bunkám razantnú dávku energie a podstatným spôsobom zlepší vašu výkonnosť. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 - 45 min pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie