0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
MHP Secretagogue Gold

Viac pohľadov

MHP Secretagogue Gold

Dostupnosť: Skladom

69,90 €

* Povinné pole

68,90 €

Detaily

Secretagogue Gold klinicky formuloval Dr. Vincent Giampapa, svetovo uznávaný odborník na boj proti starnutiu a prirodzenú hormonálnu náhradu, ako systémový prístup k zlepšeniu procesu starnutia. S využitím vedecky vyváženej zmesi bezpečných, klinicky overených živín je Secretagogue Gold navrhnutý tak, aby obnovil biologické funkcie a optimalizoval kľúčové hormóny proti starnutiu, aby spomalil fyziologický proces starnutia.

Existuje mnoho príznakov starnutia, ktoré negatívne ovplyvňujú kvalitu nášho života, ako je zvýšený telesný tuk, strata svalového tkaniva, znížená energia, znížená sexuálna funkcia, oslabená imunitná funkcia a znížený turgor/tuhosť pokožky.


Mnohé z týchto príznakov možno priamo pripísať zníženým hladinám HGH.

Secretagogue-Gold je navrhnutý tak, aby zmierňoval tieto symptómy súvisiace s vekom tým, že obnovuje HGH a rieši špecifické zmeny, ku ktorým dochádza počas fyziologického procesu starnutia.

Použitím vedeckej kombinácie bezpečných, klinicky skúmaných živín v dokonalej rovnováhe, Secretagogue-Gold zvyšuje uvoľňovanie prirodzeného rastového hormónu tým, že podporuje prirodzené fyziologické procesy v tele zodpovedné za produkciu HGH. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Rozmiešajte jeden balíček v 300-500ml vody a jemne premiešajte. Secretagogue-Gold je najúčinnejší, keď sa užíva nalačno, najlepšie 2-3 hodiny pred jedlom alebo po jedle. Pre optimálne výsledky by sa Secretagogue-Gold mal užívať každý večer na lačný žalúdok pred spaním 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie