0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Magnus – Tribulus Terrestris

Viac pohľadov

Magnus - Tribulus terrestris

Rýchly prehľad

Bylinné a výživové doplnky sú u nás stále populárnejšie. Jednou z takýchto bylín je výťažok z exotickej rastliny s názvom Tribulus terrestris, ktorý je súčasťou doplnkov výživy zvyšujúce vitalitu človeka.
Hlavná zložka:Tribulus Terrestris

Dostupnosť: Skladom

18,90 €

Detaily

Bylinné a výživové doplnky sú u nás stále populárnejšie. Jednou z takýchto bylín je výťažok z exotickej rastliny s názvom Tribulus terrestris, ktorý je súčasťou doplnkov výživy zvyšujúce vitalitu človeka. Bol používaný po stáročia v starovekom Grécku, Indii a Afrike na zvýšenie plodnosti a omladenie tela. Tribulus terrestris účinne posilňuje testosterón a znižuje erektílnu dysfunkciu. Tribulus môže tiež pozitívne napomáhať korigovať správnu hladinu cukru a celkového cholesterolu v krvi. 

Výhody Magnus - Tribulus terrestris

  1. zvyšuje prirodzenú hladinu testosterónu v organizme
  2. napomáha nárastu svalovej hmoty
  3. zlepšuje fyzický a psychický výkon
  4. podporuje sexuálne funkcie 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Pre optimálne výsledky užite jednu porciu (2 kapsuly) ráno a jednu porciu (2 kapsuly) približne o 6 hodín neskôr. V tréningových dňoch si vezmite jednu z dvoch porcií 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE:  Tribulus Terrestris, želatína (kapsuly), stearát horečnatý
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
Magnus – Tribulus Terrestris 

1 dávka = 1 kapsula 

Tribulus Terrestris (90% Saponins)

400 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Pre optimálne výsledky užite jednu porciu (2 kapsuly) ráno a jednu porciu (2 kapsuly) približne o 6 hodín neskôr. V tréningových dňoch si vezmite jednu z dvoch porcií 30 minút pred tréningom.