Product was successfully added to your shopping cart.
Magnus Pharma - Stenabolic

Viac pohľadov

Kód produktu: 1234568

Magnus Pharma

Magnus Pharma - Stenabolic

Rýchly prehľad

Magnus Pharma – Stenabolic skvelá látka, ktora pomáha metabolizmu tukov, zvyšuje výdrž a pomáha budovať kvalitnú svalovú hmotu. Stenabolic, známy ako SR9009 patrí do kategórie doplnkov známych ako selektívny modulátor androgénového receptora.

Hlavná zložka:Stenabolic
Hmotnosť:100tbl

Dostupnosť: Skladom

40,00 €

Detaily

Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

Magnus Pharma – Stenabolic skvelá látka, ktorá pomáha metabolizmu tukov, zvyšuje výdrž a pomáha budovať kvalitnú svalovú hmotu. Stenabolic, známy ako SR9009 patrí do kategórie známej ako selektívny modulátor androgénového receptora.

Stenabolic sa viaže na jednu z prirodzene vyskytujúcich sa molekúl tela – Rev-Erba. Tato molekuka má na starosti metabolizmus tukov a glukózy v pečeni.

SR9009 je jedným z najsilnejších vytrvalostných „zosilňovačov“ na trhu. Často sa porovnáva s látkou Endurobol pretože majú podobné účinky. 

Výhody Magnus Pharma -  Stenabolic 

  1. Stenabolic je najsilnejšou zlúčeninou zvyšujúca vytrvalosť na trhu
  2. Podporuje enormné spaľovanie tukov
  3. Pomáha budovať svalovú hmotu a zrýchľuje metabolizmus aj bez tréningu
  4. Má pozitívny vplyv na metabolizmus glukózy
  5. Zlepšuje hladinu cholesterolu
  6. Pozitívne vplýva na makrofágy (bunky ktoré zabezpečujú organizmu ochranu pred baktériami a inými cudzorodými látkami) 

Doteraz neboli pri Stenabolic pozorované žiadne vedľajšie účinky, takže sa môže považovať za bezpečnú zlúčeninu. Pretože Stenabolic nie je hormonálny liek, nekonvertuje sa na estrogén a nedochádza k potlačeniu prirodzenej produkcie testosterónu. 
Navyše, rovnako ako v prípade iných selektívnych modulátoroch androgénnych receptorov, Stenabolic nie je toxický pre pečeň.

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Denná dávka by mala byť 5 až 15 mg počas cyklu 10 až 12 týždňov. 1 kapsula obsahuje 5mg Stenabolic preto užívajte 1 kapsulu 1 až 3x denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE:
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
Magnus Pharma - Stenabolic 

Stenabolic (SR9009) - 5 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Denná dávka by mala byť 5 až 15 mg počas cyklu 10 až 12 týždňov.
1 kapsula obsahuje 5mg Stenabolic preto užívajte 1 kapsulu 1 až 3x denne.