0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Magnus Pharma - Geranabol

Viac pohľadov

Magnus Pharma

Magnus Pharma - Geranabol

Dostupnosť: Skladom

24,90 €

Detaily

  1. Podporuje odbúravanie tukov
  2. Zvyšuje energiu a silu
  3. Zlepšuje regeneráciu
  4. Pomáha budovať chudé svaly
  5. Prináša extrémnu svalovú pumpu

Chcete počas tréningu dosiahnuť maximálne spaľovanie tukov a optimálne budovanie svalov? Potom by ste mali vyskúšať Magnus Supplement Geranabol . Tento spaľovač tukov pomáha športovcom redukovať tuk a zároveň vám dodáva veľkú energiu. 

Hlavnými zložkami Geranabol sú extrakt z efedry, kofeín, aspirín a 1,3-dimetylamylamín HCl (DMMA). Ephedra je bylina, ktorá sa používa na chudnutie a obezitu a tiež na zvýšenie športového výkonu. Rastlina obsahuje zložku nazývanú efedrín, ktorá stimuluje nervový systém a veľmi účinne napomáha spaľovaniu tukov. 

1,3-Dimetylamylamín HCl je tiež známy pod názvom DMAADMAAje veľmi obľúbený medzi profesionálnymi športovcami a kulturistami. Je to silný stimulant a pomocník pri chudnutí, hlavne v kombinácií s kofeínom ktorý Geranabol obsahuje tiež. DMAA pomáha spaľovať tuky, zlepšovať fyzický výkon a udržiavať telo pod napätím.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie