Product was successfully added to your shopping cart.
Magnus Pharma - Endurobol

Viac pohľadov

Kód produktu: 1234572

Magnus Pharma

Magnus Pharma - Endurobol

Rýchly prehľad

Magnus Pharma – Endurobol je veľmi obľúbený a svojimi účinkami ponúka obrovské zvýšenie výdrže a energie! Endurobol alebo aj GW 501516 bol objavený v 90. rokoch, pôvodne na úplne iné účely – liečenie nádorov prsníka či hrubého čreva. Športovci však objavili jeho neuveriteľne silné účinky na zvýšenie výdrže, svalovej sily a veľmi efektívne spaľovanie tukov.

Hlavná zložka:Endurobol – GW 501516
Hmotnosť:100tbl

Dostupnosť: Skladom

39,80 €

Detaily

Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

Magnus Pharma – Endurobol je veľmi obľúbený a svojimi účinkami ponúka obrovské zvýšenie výdrže a energie! Endurobol alebo aj GW 501516 bol objavený v 90. rokoch, pôvodne na úplne iné účely – liečenie nádorov prsníka či hrubého čreva. Športovci však objavili jeho neuveriteľne silné účinky na zvýšenie výdrže, svalovej sily a veľmi efektívne spaľovanie tukov. A to všetko pri nulových vedľajších účinkoch! Pri Magnus Pharma – Endurobol nie je potrebné po skončení užívania ani PCT.

Endurobol alias GW 501516 je produkt číslo 1. pre vytrvalostných športovcov, ktorí potrebujú veľký prísun energie. Tiež je však veľmi obľúbený v kulturistike, komu by sa predsa nezišlo mat 2x lepšiu kondičku ? V kulturistike je však jeho omnoho väčšia prednosť efektívne spaľovanie tuku. 

Endurobol má schopnosť stimulovať glukózu a tkanivo kostrového svalstva. Vďaka tomu sa vo výsledku oxidáciou mastných kyselín spaľuje tuk. Tento mechanizmus je špeciálne navrhnutý na liečbu obezity, pretože funguje skutočne veľmi rýchlo.
Endurobol má tiež schopnosť zvýšiť hladinu dobrého cholesterolu - HDL a znížiť hladinu zlého cholesterolu - LDL.

Ďaľšou úžasnou vlastnosťou Endurobolu je jeho účinok na skrátenie regenerácie. Budete môcť trénovať intenzívnejšie, častejšie a s omnoho väčšou silou!
Navyše Endurobol je silne antikatabolický, teda pomáha udržať vašu ťažko nadobudnutú svalovú hmotu.

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Odporúča sa pravidelné denné dávkovanie 10 – 20 mg, ktoré je zamerané na zlepšenie vytrvalosti. Čím vyššia dávka, tým väčšia strata tuku. Dávku si môžete vziať jednorazovo alebo si ju môžete rozdeliť do dvoch častí (ráno a večer). Najlepšie je ho však prijať 45 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
Magnus Pharma - Endurobol

1 kapsula: Endurobol (GW 501516) - 5 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Odporúča sa pravidelné denné dávkovanie 10 – 20 mg, ktoré je zamerané na zlepšenie vytrvalosti. Čím vyššia dávka, tým väčšia strata tuku. Dávku si môžete vziať jednorazovo alebo si ju môžete rozdeliť do dvoch častí (ráno a večer). Najlepšie je ho však prijať 45 minút pred tréningom.