Product was successfully added to your shopping cart.
Lawless Labs RAD140

Viac pohľadov

Kód produktu: 1155f

Lawless labs

Lawless Labs - RAD140

100 1 100 0

Rýchly prehľad

Lawless Labs – Rad 140, známy aj ako Testostelon patrí k najúčinnejším a pravdepodobne aj k najobľúbenejším selektívnych modulátorom androgénnych receptorov na trhu. Má obrovský anabolický potenciál pre vaše svaly a zároveň je bezpečný!

Dostupnosť: Skladom

54,90 €

Detaily

Lawless Labs – Rad 140, známy aj ako Testostelon patrí k najobľúbenejším selektívnych modulátorom androgénnych receptorov na trhu. Má obrovský anabolický potenciál pre vaše svaly a zároveň je bezpečný! 

Obrovskou výhodou Rad 140 sú jeho aromatizačné účinky, ktoré sú takmer nulové! Steroidy ale aj množstvo prohormónov vplýva na nežiaduci prejav gynekomastie, zvýšenie estrogénu a ďalšie podobné účinky. Pri Rad 140 sa nemusíte týchto vedľajších negatívnych účinkov obávať. Napriek tomu, že je extrémne anabolický je aj bezpečný. Testostelon vám výrazne zvýši vašu hladinu testosterónu a vďaka tomu zažijete rast svalov, hustotu svalov a silu po akej túžite! Testostelon vám ale tiež pomôže pri účinnom redukovaní podkožného tuku. Keď spojíme tieto účinky vznikne nám dokonalá kombinácia účinkov aké požaduje každý športovec. 

Výhody Lawless Labs – Rad 140

  1. Vysoký obsah Rad 140 na jednu dávku
  2. Gigantické zvýšenie testosterónu
  3. Výrazne zvýšenie sily
  4. Budovanie kvalitných hustých svalov a zároveň redukcia tuku 

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 - 2 kapsule denne. Maximálna doba užívania je 8-12 týždňov.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Rad 140 - Testolone
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Miloš L. 6.4.2021
    super doplnok!

    toto bol môj prvý sarm a môžem povedat ze som maximalne spokojny :) bal som sa nejakych vedlajsich ucinkov ale nastastie nic, momentalne pre istotu beriem pct a rozhodne na leto si toto pojdem este raz... sila išla strašne hore a tiež som viditelne nabral svaly, za mesiac viac ako za posledny rok

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie