Product was successfully added to your shopping cart.
Lawless Labs Hexadrone

Viac pohľadov

Kód produktu: 1166o

Lawless labs

Lawless Labs Hexadrone

Rýchly prehľad

Lawless Labs - Hexadrone, tiež známy ako 6-chlór-androst-4-én-3-ón-17-ol, je nemetylovaný PH. Hexadrone poskytuje významnú silu a rast svalov v krátkom čase.

Hlavná zložka:Hexadrone
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

64,90 €

Detaily

Lawless Labs - Hexadrone, tiež známy ako 6-chlór-androst-4-én-3-ón-17-ol, je nemetylovaný PH, ideálne ho kombinovať s inými účinnými produktmi, ako je Superdrol alebo Epistane. Hexadrone poskytuje významnú silu a rast svalov v krátkom čase.

Nemetylovaný PH Hexadrone vám umožňuje naberať svalovú hmotu bez zadržiavania vody, poskytuje úplný a tvrdý svalový vzhľad a ovplyvňuje dosiahnutie pozoruhodnej svalovej pumpy vďaka zlepšenému účinku ukladania bunkového glykogénu. Nie je metylovaný a teda nemá žiadne nežiaduce vedľajšie účinky. Perfektné pre mužov starších ako 21 rokov.

Ak hľadáte najlepšie riešenie na vybudovanie čistej svalovej hmoty odbúravaním telesného tuku, tak Hexadrone je jednoznačne jedným z najlepších produktov, ktoré sú dnes k dispozícii. Mimoriadna zlúčenina s anabolickými vlastnosťami sa používa hlavne na budovanie čistej svalovej hmoty. Vďaka prítomnosti chlórovej skupiny obmedzuje zadržiavanie vody a riziko gynekomastie. Ďalej sa mierne premieňa na DHT, čím inhibuje vedľajšie účinky, ako je vypadávanie vlasov alebo akné.
Šesťtýždňový cyklus s Hexadronom zaručuje solídne prírastky čistej svalovej hmoty približne 2,5 - 6,5 kg, záleží od kvality stravy a tréningu.
Užívanie Hexadronu vedie k silnejšiemu účinku ako ostatné androgénne látky dostupné na trhu. Aj keď je jeho účinok silnejší, neovplyvňuje pečeň a má nižšiu hladinu toxicity.

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 kapsula 3x denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 21 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie