0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
kill zone

Viac pohľadov

Kill zone

Rýchly prehľad

KILL ZONE od 100% Skill je hardcore predtréningovka, ktorá vás nabije neskutočnou energiou a rozpumpuje vaše svaly na maximum! 
KILL ZONE je bohatý na prísady so silným stimulačným účinkom a na prísady, ktoré zaručujú lepší obeh krvi počas cvičenia = maximálna pumpa svalov.

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Detaily

KILL ZONE od 100% Skill je hardcore predtréningovka, ktorá vás nabije neskutočnou energiou a rozpumpuje vaše svaly na maximum! KILL ZONE je bohatý na prísady so silným stimulačným účinkom a na prísady, ktoré zaručujú lepší obeh krvi počas cvičenia = maximálna pumpa svalov. 
KILL ZONE obsahuje látky ako 1,3-Dmaa, DMHA alebo Amp-Citrate ktoré sú zodpovedné za extrémne zvýšenie energie po dlhé hodiny.
Látky ako AAKG, arginín, agmatín a mnohé ďalšie zaručujú zvýšenú produkciu oxidu dusnatého, čo vedie k výraznéj napumpovanosti, žilnatosti a celkového dobrého pocitu.

1,3-D-M-A-A
Extrémne silný stimulant ktorý vám asi nemusíme predstavovať.

DMHA
Ďalší veľmi silný stimulant 2-aminoizoheptán, ktorý stimuluje náš mozog a postará sa o skvelý focus na tréning. 

AMP-CITRATE
Prelomová zložka, ktorá ohlasuje skutočnú revolúciu medzi predtréningovkami. Látka sa získava ako extrakt z čaju Pouchong, prírodný stimulant s antioxidačnými vlastnosťami. Hlavným účinkom AMP-citrátu je zreteľný nárast energie porovnateľný s účinkami efedrínu, ktorý sa doteraz zdal prakticky nemožný. AMP-Citrate funguje po niekoľkých minútach. Tok euforickej energie je základnou, ale nie jedinou výhodou produktu. Použitie doplnku vedie k zníženiu chuti do jedla a prispieva k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov počas tréningu. Zvyšuje tiež koncentráciu, vďaka ktorej sa stáva spojencom pri akejkoľvek tvrdej práci, či už fyzickej alebo duševnej. Zlepšuje náladu, pomáha zamerať sa na cieľ, zvyšuje efektívnosť a pocit motivácie.

HORDENIN
Spôsobuje účinok podobný efedre, prispieva k zintenzívneniu termogénnych procesov a môže tiež zvýšiť produkciu dopamínu. Vďaka synergickej kombinácii s kofeínom alebo synefrínom významne predlžuje stimulačný účinok bez nežiaduceho účinku náhleho zníženia energie. Zároveň predlžuje čas zvýšenej metabolickej aktivity. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: odporúčame začať s polkou odmerky, aby ste si otestovali toleranciu na zložky. Neskôr dávkujte 1 plnú odmerku 30minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne.


SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
100% Skill - KILL ZONE 

1 dávka = 7,76g 

Nitric Oxide System - Beta Alanine, Citrulline Di Malate 2:1,
Arginine Alpha Ketoglutarate 2:1, Argininie Nitrate,
Inostiol-Stabilized Arginine Silicate, GPLC, ALC, L-carnitine L-tartrate

3250 mg

Cell Volumizing ATP ComplexDi_Creatine Malate, Creatine HCL,
Creatine Nitrate, Creatinol-O-Phosphate, Agmatine Sulfate,Glycerol Monostearate,
Beta Cyclo Dextrin, L-Taurine

2750 mg

Neuro Energized Stimulant Ignition System - N-acetyl L-tyrosine, Glucoronolactone,
Methylxanthine Anhydrous, DMAE Bitartrate, 3,7-Dihydro-3,6-Dimethyl-1H-Purine-2,6-Dione,
DMHA (2-Aminoisoheptane), 1-3-DMAA, AMP Citrate, BMPEA, Synephrine HCL,
Methyl Synephrine HCL, Methyl Hordenine HCL, N,Methyl-Tyramine, Octopamine HCL,
Alpha GPC, L-theanine, Narginin, Piperine 95%, Grape Seed Extract

1250 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: odporúčame začať s polkou odmerky, aby ste si otestovali toleranciu na zložky. Neskôr dávkujte 1 plnú odmerku 30minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne.