0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Insane labz Strain

Viac pohľadov

Insane Labz

Insane labz Strain

Rýchly prehľad

Najnovšia majstrovská predtréningovka STRAIN od Insane Labz je jediná predtréningovka na trhu s obsahom konope.

Dostupnosť: Skladom

36,90 €

* Povinné pole

36,90 €

Detaily

Najnovšia majstrovská predtréningovka STRAIN od Insane Labz je jediná predtréningovka na trhu s obsahom konope. Rovnako ako veľa doplnkov značky Insane Labz, Strain je predtréningovka so vzorcom podobným niektorým z jej ďalších predtréningoviek, ale s obsahom konopného extraktu. STRAIN je navrhnutý tak, aby znižoval bolestivosť a pomáhal pri regenerácii svalov. 

STRAIN prichádza so 6,8 g zmesou zloženou z taurínu, beta-alanínu, tyrozínu, betaínu, klasického stimulačného kofeínu, AMPiberry a alfa yohimbínu. Ako už bolo spomenuté, výrobok obsahuje tiež konopný extrakt vo forme NEXTHemp schválený organizáciou WADA, čo predstavuje značkové konope bez obsahu THC od spoločnosti Compound Solutions. 

Insane labz Strain

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30-45 minúť pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie