0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Insane Labz Psychotic Test

Viac pohľadov

Insane Labz

Insane Labz Psychotic Test

100 1 100 0

Dostupnosť: Skladom

43,90 €

* Povinné pole

43,90 €

Detaily

Psychotic Test je najnovšia predtréningovka z radu Psychotic od Insane Labz. Jedná sa o ďalšiu šupu z dielne Insane Labz ktorá vás rozhodne nesklame svojimi účinkami!

Psychotic Test obsahuje najlepšie receptúry na pumpovanie, focus, energiu a dokonca podporuje testosterónu, aby sme vám poskytli výhodu oproti všetkým ostatným konkurentom. Toto jedinečné zloženie funguje synergicky, aby vám poskytlo šialené napumpovanie a energiu a zároveň pomáhalo vašim svalom v raste po tréningu.

Pump and Endurance Matrix  
Tento komplex je navrhnutý tak, aby vám poskytoval intenzívne svalové napumpovanie a aby vaše svaly vyzerali plnéUistite sa, že pijete veľa vody, aby boli účinky lepšie, pretože obsahuje glycerol.

Testosterone Matrix 
Jedinečný komplex na zvýšenie testosterónu obsahujúca kyselinu D-asparágovú, extrakt z chlorofytu a náš patentovaný AMPitest umožňuje vašim svalom rásť ešte dlho po skončení tréningu. 

Energy and Focus Matrix
Tento úplne nový energetický komplex je navrhnutý tak, aby vám poskytoval intenzívnu energiu a skvelý focus na váš tréning. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka približne 30min pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Petr 22.10.2022
    Pecka

    Trénink odjetý na 110%. Poloviční dávka na kardio s T6 super kombinace.

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie