0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Insane labz Kill H2O

Viac pohľadov

Insane Labz

Insane labz Kill H2O

Rýchly prehľad

Kill H2O od Insane Labz je formulovaný ako mimoriadne účinné diuretikum, ktoré vám pomôže zvýšiť množstvo vylúčenej soli a vody z tela.

Hlavná zložka:KILL H2O BLEND
Hmotnosť:60tbl

Dostupnosť: Skladom

29,90 €

Detaily

Kill H2O od Insane Labz je formulovaný ako mimoriadne účinné diuretikum, ktoré vám pomôže zvýšiť množstvo vylúčenej soli a vody z tela.

Kill H2O zlepšuje "vysekanie" svalov. Keď znížite zadržiavaný obsah vody, dáte svojim svalom parádnu líniu a zvýrazníte jednotlivé svaly. Kill H2O je najlepšie diuretikum, aké bolo kedy vyvinuté!
Znížte zadržiavanie vody s Kill H2O.
Kill H2O je zložený z listu Uva Ursi na zvýšenie močenia, extraktu z koreňa púpavy a z prasličky roľnej, ktorý pomáha pri znižovaní zadržiavania vody a odstraňovania toxínov z pečene. Kill H2O obsahuje taktiež patentované prísady OXYgold a AMPiberry pre lepšiu absorbiu a účinnosť. 

Či už súťažíte o pódium alebo len chcete zhodiť pár kíl navyše, vezmite si fľašu Kill H2O a dosiahnite šialené výsledky. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie