Product was successfully added to your shopping cart.
Insane labz Kill H2O

Viac pohľadov

Kód produktu: 1166i

Insane Labz

Insane labz Kill H2O

Rýchly prehľad

Kill H2O od Insane Labz je formulovaný ako mimoriadne účinné diuretikum, ktoré vám pomôže zvýšiť množstvo vylúčenej soli a vody z tela.

Hlavná zložka:KILL H2O BLEND
Hmotnosť:60tbl

Dostupnosť: Skladom

29,90 €

Detaily

Kill H2O od Insane Labz je formulovaný ako mimoriadne účinné diuretikum, ktoré vám pomôže zvýšiť množstvo vylúčenej soli a vody z tela.

Kill H2O zlepšuje "vysekanie" svalov. Keď znížite zadržiavaný obsah vody, dáte svojim svalom parádnu líniu a zvýrazníte jednotlivé svaly. Kill H2O je najlepšie diuretikum, aké bolo kedy vyvinuté!
Znížte zadržiavanie vody s Kill H2O.
Kill H2O je zložený z listu Uva Ursi na zvýšenie močenia, extraktu z koreňa púpavy a z prasličky roľnej, ktorý pomáha pri znižovaní zadržiavania vody a odstraňovania toxínov z pečene. Kill H2O obsahuje taktiež patentované prísady OXYgold a AMPiberry pre lepšiu absorbiu a účinnosť. 

Či už súťažíte o pódium alebo len chcete zhodiť pár kíl navyše, vezmite si fľašu Kill H2O a dosiahnite šialené výsledky. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie