0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Insane Labz Demon Dust

Viac pohľadov

Insane Labz

Insane Labz Demon Dust

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

* Povinné pole

34,90 €

Detaily

Demon Dust od Insane Labz je inovatívna koncentrovaná predtréningovka ktorá obsahuje všetko čo kvalitná predtréningovka má mať! Zaručí vám kvalitný príliv energie, focus a motiváciu na odcvičenie poriadneho tréningu!
Demon Dust je vo forme suchého prášku ktorý si stačí dať pod jazyk a nechať rozpustiť, nie je potrebná žiadna voda a dávka tejto predtréningovky je iba 1g. 

Hlavnou zložkou tejto predtréningovky je formula Demon Dust BLEND ktorá je zložená z: Beta Alanine, Caffeine Anhydrous, AMPiberry,  Choline Bitartrate a OxyGold.
AMPibbery a OxyGold sú patentované zložky od spoločnosti Insane Labz ktoré určite poznáte z ich Psychotic predtréningoviek. 
Ďalej Demon Dust obsahuje ešte Niacín a vitamín B12. 

  1. Koncentrovaný zdroj energie
  2. Silná stimulácia a zvýšenie energie
  3. Zlepšuje sústredenie a koncentráciu
  4. Rýchly účinok

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Nechajte rozpustiť pod jazykom 1g predtréningovky približne 15-20 minút pred tréningom

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie