0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Insane Labs – I am God

Viac pohľadov

Insane Labz

Insane Labs – I am God

Rýchly prehľad

Insane Labs – I am God je skrátka naprostá šupa ktorú si zamilujete!
Určite poznáte populárny Psychotic od Insane Labs, ktorí je veľmi obľúbený na celosvetovom trhu.
I am God je jeho upragodavaná verzia s vylepšeným zložením a účinkami, ktoré vám dajú skutočne pocítiť, názov produktu v plnom jeho rozsahu. Na chvíľu sa z vás stane ľudský Boh vo fitku!

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

* Povinné pole

34,90 €

Detaily

Insane Labs – I am God je skrátka naprostá šupa ktorú si zamilujete! Určite poznáte populárny Psychotic od Insane Labs, ktorí je veľmi obľúbený na celosvetovom trhu.
I am God je jeho upragodavaná verzia s vylepšeným zložením a účinkami, ktoré vám dajú skutočne pocítiť, názov produktu v plnom jeho rozsahu. Na chvíľu sa z vás stane ľudský Boh vo fitku!

I am God je určený len pre ľudí, ktorí už majú skúsenosti s predtréningovkami. Neodporúčame zakupovať túto predtréningovku ako úplne prvú.

I am God od Isane Labs vám pomôže zničiť vaše svaly tak ako ešte nikdy predtým. I am God sa postará o nekonečný prísun energie, zvýši vašu výbušnosť, zlepší „focus“ na tréning a napumpuje vaše svaly maximálne ako to len ide! S touto predtréningovkou budete vládať cvičiť 2x toľko a stále budete mať pocit, že nemáte dosť.

Účinky Insane Labs – I am God

  1. Nekonečný prísun energie
  2. Zvýšenie výdrže
  3. Podporí výbušnosť svalov
  4. Napumpuje vaše svaly
  5. Zlepší náladu
  6. Dá vám „božské schopnosti“ 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka 30 minút pred tréningom

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
Insane Labs - I am God

1 dávka = 1 odmerka 

Vitamin C

200 mg

Sodík

100 mg

Draslík

100 mg

I am God blend - Creatine Monohydrate, Beta Alanine, L-Taurine, Caffeine Citrate, Caffeine Anhydrous, Betaine Anhydrous, Dimethylethanolamine, AMPiberry (Juniperus Communis)(Berry), Rauwolfia Vomitoria Extract (stfd. min. 90% alpha yohimbine)(root bark).

                       9,5 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka 30 minút pred tréningom