0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Inovative - Hell fire

Viac pohľadov

inovative

Inovative - Hell fire

Rýchly prehľad

Pocíť Hell fire, pekelne dobré výsledky! Spaľovač tukov Hell fire patrí k špičkovým produktom od Inovative. Jeho zloženie je naozaj pekelne ohnivé.

Dostupnosť: Skladom

19,90 €

Detaily

Pocíť Hell fire, pekelne dobré výsledky! Spaľovač tukov Hell fire patrí k špičkovým produktom od Inovative. Jeho zloženie je naozaj pekelne ohnivé.

Inovative – Hell fire vás nakopne, spáli tuk a postará sa o to, že sa budete cítiť jednoducho skvele! Hell fire obsahuje 150mg Ephedra extraktu. Bombastický účinok tejto zložky spoznáte už po prvom týždni, keď vám viditeľne začne ubúdať tuk z tela. Hell fire pri správne nastavenej strave, pravidelným pohybom a ťažkým cvičení zaručí pekelné výsledky.

Okrem toho, že Hell fire vám pomôže spáliť nadbytočný tuk, tak vás aj poriadne nakopne! Pri jeho užívaní pocítite príval energie a zvýšenú bdelosť. Zároveň pomáha redukovať chuť do jedla, vďaka tomu dodržiavanie správneho jedálnička nebude až také náročné. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:  1 kapsulu po raňajkách. Neužívať viac ako 3 kapsuly denne. Užívať max. 8 týždňov.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Tento výrobok obsahuje prísady, ktoré môžu byť zakázané niektorými športovými organizáciami. Výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 21 rokov Nepoužívajte, ak ste tehotné alebo dojčíte. Nepoužívajte tento výrobok po dobu dlhšiu ako 2 mesiace. Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak užívate lieky antidepresíva, aspirín, nesteroidné protizápalové lieky alebo výrobky obsahujúce fenylefrín, efedrín, pseudoefedrín, fenyletylamín alebo iné stimulanty. Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak máte problémy so srdcom, pečeňou, obličkami alebo ochorenie štítnej žľazy, psychickými poruchami, ťažkosti s močením, cukrovku, vysoký krvný tlak.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 kapsulu po raňajkách. Neužívať viac ako 3 kapsuly denne. Užívať max. 8 týždňov.