0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Inovative - Black mamba DMAA

Viac pohľadov

Akcia

inovative

Inovative - Black mamba USA verzia

100 3 100 0

Rýchly prehľad

Inovative – Black mamba patrí k najsilnejším spaľovačom na americkom trhu! Vychutnaj si Black mambu v plnej svojej sile! Originálna verzia s Ephedrou a DMAA ťa určite zaskočí svojimi viditeľnými účinkami.

Hlavná zložka:Ephedra, DMAA
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 35,90 €

Špeciálna cena: 30,90 €

Detaily

Inovative – Black mamba patrí k najsilnejším spaľovačom na americkom trhu! Vychutnaj si Black mambu v plnej svojej sile! Originálna verzia s Ephedrou a DMAA ťa určite zaskočí svojimi viditeľnými účinkami. Maximálny pomer/cena/výkon/kvalita, ak ste už niekedy mali spaľovač tukov a nefungoval vám tak ako ste mi predstavovali, potom skúste Black mambu a budete milo prekvapený.

Inovative je skvelá firma s množstvom špičkových produktov, ako napríklad veľmi obľubený Hell fire(link). Pri všetkých doplnkov výživy od Inovative máte záruku, že obsahujú to čo je napísane a v 100% kvalite.

Black mamba obsahuje na jednu dávku až 65mg veľmi účinného efedrinu, synefrín, kvalitný bezvodný kofeín, yohimbin a iné vysoko účinné zložky. Black mamba obsahuje aj vlastne vyvinutú zložku efektívnych látok na chudnutie Thermo-Rx®.  

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu denne (max. 2 denne). Ideálne je v rámci denného režimu užívať 1 kapsulu 40 minút pred fyzickou záťažou alebo tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Ephedra Extract (leaves) (as Thermo Z Brand), Senegalia berlandieri Extract (Leaves)[Yielding Phenylethylamine Alkaloids Including: Phenylethylamine, Mehtlsynephrine, N-Methyl-B-Phenylethylamine, & N-Phenethyldimethylamine], 2-Aminoisopheptane HCI, Caralluma extract (standardized for Pregnane Glycosides) (cactus), Phenylalanine, Synephrine HCI, Naringen (fruit), 6,7 Dihydroxybergamottin (fruit), Hordenine HCI, Evodiae rutaecarpa 98% extract (fruit), Yohimbine HCI
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

 1. Sajmon 28.3.2023
  Black Mamba Hyperrush porovnanie

  Dobrý den.
  Produkt B.Mamba užívam takmer 5rokov s prestávkami.
  Pred nedávnom som objednal aktuálnu B.Mambu nakoľko moja "stará" 2 ročná došla.
  Všimol som si, že upravili zloženie oproti predošlej verzii. Total blend: 458mg, Caffeine: 200mg, Ephedran 65mg.A vizuálne dali na tobolky logo hada.
  Nová má rovnako rýchli nástup : 8min.kardio a už ste spotený, POZOR na vysoký tlak : 160-180 mmHG, zvýšenie tel.teploty, nechuť do jedla.
  Nedá sa to opísať, ale cítiť, že dokážete ísť nad limit svojich schopností /ako v SubClub pod hradom/.
  Po vyprchaní studené končatiny ,zrejme pocitovo kvôly zníženiu tepu.

  Resumé: jednoznačne odporúčam 1 tbl pred tréningom. 5/5*

 2. Kamil J. 3.6.2021
  Funguje

  najlepší overený spaľovač 10/10

 3. Juro R. 14.3.2021
  Za mna vždy top

  Kazdy rok objednavam 2 dmaa mamby pred letom a za mna 100% spokojnost, vzdy vdaka nej vysekam a este ma aj nakopne na trening

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu denne (max. 2 denne). Ideálne je v rámci denného režimu užívať 1 kapsulu 40 minút pred fyzickou záťažou alebo tréningom.