0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Inovative - Black mamba

Viac pohľadov

inovative

Inovative - Black mamba

73 3 100 0

Rýchly prehľad

Pozri aj našu original DMAA verziu - Inovative - Black mamba DMAA.
Inovative – Black mamba patrí k najsilnejším spaľovačom na americkom trhu!
Maximálny pomer/cena/výkon/kvalita, ak ste už niekedy mali spaľovač tukov a nefungoval vám tak ako ste mi predstavovali, potom skúste Black mambu a budete milo prekvapený.

Dostupnosť: Skladom

16,90 €

Detaily

Pozri aj našu original DMAA verziu - Inovative - Black mamba DMAA
Inovative – Black mamba patrí k najsilnejším spaľovačom na americkom trhu! Maximálny pomer/cena/výkon/kvalita, ak ste už niekedy mali spaľovač tukov a nefungoval vám tak ako ste mi predstavovali, potom skúste Black mambu a budete milo prekvapený. Ak chcete doslova to najsilnejšie čo sa dá zohnať siahnite po DMAA verzii 

Inovative je skvelá firma s množstvom špičkových produktov, ako napríklad veľmi obľubený Hell fire(link). Pri všetkých doplnkov výživy od Inovative máte záruku, že obsahujú to čo je napísane a v 100% kvalite.

Black mamba obsahuje na jednu dávku až 65mg veľmi účinného efedrinu, synefrín, kvalitný bezvodný kofeín, yohimbin a iné vysoko účinné zložky. Black mamba obsahuje aj vlastne vyvinutú zložku efektívnych látok na chudnutie Thermo-Rx®. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu denne (max. 3 denne). Ideálne je v rámci denného režimu užívať 1 kapsulu 40 minút pred fyzickou záťažou alebo tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Ephedra Extract (leaves) (as Thermo Z Brand), Senegalia berlandieri Extract (Leaves)[Yielding Phenylethylamine Alkaloids Including: Phenylethylamine, Mehtlsynephrine, N-Methyl-B-Phenylethylamine, & N-Phenethyldimethylamine], 2-Aminoisopheptane HCI, Caralluma extract (standardized for Pregnane Glycosides) (cactus), Phenylalanine, Synephrine HCI, Naringen (fruit), 6,7 Dihydroxybergamottin (fruit), Hordenine HCI, Evodiae rutaecarpa 98% extract (fruit), Yohimbine HCI
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

 1. Martin 30.10.2022
  Super

  Fajnový spaľovač. Ucinky su citelne a ako nakopavac tiez super

 2. FLEX 22.10.2022
  Extra top

  Nechápu recenzi paní. Asi není zvyklá na takové produkty a nebo nedbala dávkovaní či si k tomu dala ještě něco navíc. nebo má 40kg. hodně věcí hraje roli.
  Za mě top top spalovač. V kombinaci 1/2 dávkou nakopávače (Psychotic test) uplně extrémně odjeté kardio - soustředění , výdrž , chuť jet ještě déle.
  Všem co chtějí super spalovač s dobrým nákopem tohle je ideální volba.

 3. Simona 23.6.2022
  Hroza

  Spalovsv ktory mi sposobil ectremna busenie srdca, nevedela som 2 a pol hod. ani nadyvhnut poriadne. Triaslo sa mi cele. telo 2 hodiny! Myslela som si ze umriem. Bola som ho 2x vyzvracat!! A nie nemam ziadne choroby ani neberem ziadne lieky. V zivote nikdy uz nievo take do huby nedam.

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu denne (max. 3 denne). Ideálne je v rámci denného režimu užívať 1 kapsulu 40 minút pred fyzickou záťažou alebo tréningom.