Product was successfully added to your shopping cart.
Inovative - Black mamba

Viac pohľadov

Kód produktu: 1234534

inovative

Inovative - Black mamba

Rýchly prehľad

Pozri aj našu original DMAA verziu - Inovative - Black mamba DMAA.
Inovative – Black mamba patrí k najsilnejším spaľovačom na americkom trhu!
Maximálny pomer/cena/výkon/kvalita, ak ste už niekedy mali spaľovač tukov a nefungoval vám tak ako ste mi predstavovali, potom skúste Black mambu a budete milo prekvapený.

Dostupnosť: Skladom

25,00 €

Detaily

Pozri aj našu original DMAA verziu - Inovative - Black mamba DMAA
Inovative – Black mamba patrí k najsilnejším spaľovačom na americkom trhu! Maximálny pomer/cena/výkon/kvalita, ak ste už niekedy mali spaľovač tukov a nefungoval vám tak ako ste mi predstavovali, potom skúste Black mambu a budete milo prekvapený. Ak chcete doslova to najsilnejšie čo sa dá zohnať siahnite po DMAA verzii 

Inovative je skvelá firma s množstvom špičkových produktov, ako napríklad veľmi obľubený Hell fire(link). Pri všetkých doplnkov výživy od Inovative máte záruku, že obsahujú to čo je napísane a v 100% kvalite.

Black mamba obsahuje na jednu dávku až 65mg veľmi účinného efedrinu, synefrín, kvalitný bezvodný kofeín, yohimbin a iné vysoko účinné zložky. Black mamba obsahuje aj vlastne vyvinutú zložku efektívnych látok na chudnutie Thermo-Rx®. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu denne (max. 3 denne). Ideálne je v rámci denného režimu užívať 1 kapsulu 40 minút pred fyzickou záťažou alebo tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Ephedra Extract (leaves) (as Thermo Z Brand), Senegalia berlandieri Extract (Leaves)[Yielding Phenylethylamine Alkaloids Including: Phenylethylamine, Mehtlsynephrine, N-Methyl-B-Phenylethylamine, & N-Phenethyldimethylamine], 2-Aminoisopheptane HCI, Caralluma extract (standardized for Pregnane Glycosides) (cactus), Phenylalanine, Synephrine HCI, Naringen (fruit), 6,7 Dihydroxybergamottin (fruit), Hordenine HCI, Evodiae rutaecarpa 98% extract (fruit), Yohimbine HCI
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu denne (max. 3 denne). Ideálne je v rámci denného režimu užívať 1 kapsulu 40 minút pred fyzickou záťažou alebo tréningom.