0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
HTP Estrogenex 2nd Generation

Viac pohľadov

Hi-Tech Estrogenex 2nd Generation 90 tbl

Dostupnosť: Skladom

44,90 €

Detaily

  1. Podporuje zdravé hladiny pohlavného hormónu testosterónu u starnúcich mužov
  2. Prírodný oslobodzovač testosterónu a blokátor estrogénu
  3. Podporuje optimálne hladiny endogénneho anabolického hormónu pre kulturistov a športovcov
  4. Obnovte zdravé hladiny testosterónu
  5. Zlepšuje výkon
  6. Udržujte čistú svalovú hmotu
  7. Znížte nadbytok estrogénu
  8. Budovanie svalov
  9. Proti starnutiu 

Hľadáte produkt, ktorý pomôže proti starnutiu? Chcete obnoviť svoju prirodzenú hladinu testosterónu alebo budovať svaly pre tvrdšie a štíhlejšie telo? Ste kulturista, ktorý chce blokovať estrogén po náročnom cykle? Ak sa vás niečo z uvedeného týka, Hi-Tech Pharmaceuticals Estrogenex 2nd Generation je doplnok práve pre vás! 

Testosterón sa pohybuje po tele vo voľnej forme (približne 2 % u normálnych mužov) alebo naviazaný na jeden z dvoch plazmatických proteínov: globulín viažuci pohlavné hormóny (SHBG) alebo albumín. Len keď je testosterón vo svojej voľnej forme, môže interagovať s bunkovými receptormi (napr. spustiť aktivitu pri budovaní svalov). 
S Estrogenexom sa testosterón môže voľne pohybovať po tele. Udržiavanie zvýšených hladín testosterónu a zároveň minimalizovanie produkcie estradiolu a DHT je jedným z najdôležitejších krokov, ktoré môžu muži urobiť, aby zostali zdraví, zlepšili výkon a udržali si ťažko zarobené svaly neporušené. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 tabletu denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie