0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore 90 Caps

Viac pohľadov

Hi-Tech Pharmaceuticals

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore DMHA 90 Caps

Rýchly prehľad

Stimerex Hardcore DMHA od Hi-Tech Pharmaceuticals je ako naznačuje názov je silný spaľovač s obsahom stimulantov pre ľudí ktorí to so spaľovaním tukov myslia naozaj vážne!

Dostupnosť: Skladom

46,90 €

Detaily

Stimerex Hardcore DMHA od Hi-Tech Pharmaceuticals je ako naznačuje názov je silný spaľovač s obsahom stimulantov pre ľudí ktorí to so spaľovaním tukov myslia naozaj vážne! Stimerex Hardcore je vylepšená a silnejšia verzia oproti predošlému spaľovaču Stimerex ktorá má za účel ešte lepšie, rýchlejšie a efektívnejšie pomáhať so spaľovaním tukov. 

Základ Stimerex Hardcore tvorí Ephedra, DMHA a DMAE vďaka čomu má tento spaľovač naozaj grády! Ak máte radi silné spaľovače či predtréningovky tak Stimerex Hardcore je rozhodne pre vás ten pravý spaľovač. 

  1. Veľmi silný spaľovač tukov
  2. Silný stimulačný účinok
  3. Potláča chuť do jedla
  4. Masívne zvyšuje energiu
  5. Zlepšuje koncentráciu a výdrž

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2 kapsule denne. Ideálne 1 pred tréningom a 1 ráno.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie